رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر بروجرد:

لرستان خبر: رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر بروجرد عنوان کرد: ارائه خدمات مناسب به شهروندان جزو حقوق آن‏ها است. انتظار ما این است در آینده‎ای نزدیک شاهد تحقق قول استانداری لرستان و مساعدت استاندار لرستان در این خصوص به شهرداری بروجرد باشیم.

به گزارش لرستان خبر، عزیز شمسیانفر صبح امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد با اشاره به اینکه در سفر استاندار لرستان به بروجرد مقرر شد، استانداری لرستان شهرداری بروجرد را از نظر تامین قیر مورد نیاز یاری کند، اظهار داشت: در این سفر قرار بر این شد، هزینه لازم برای خرید یک‏هزار تن قیر مورد نیاز شهرداری بروجرد جهت آسفالت خیابان‏ها، معابر و کوچه‏ها توسط استانداری پرداخت شود.

 

وی ادامه داد: در این سفر همچنین بنا بود، شهرداری بروجرد هزینه صرف شده به این منظور را طی مدت شش ماه به استانداری لرستان بازگرداند.

 

شمسیان‏فر تصریح کرد: متاسفانه تاکنون هیچ‏گونه اقدامی در این زمینه‏ها صورت نگرفته و استانداری لرستان به وعده‏های خود عمل نکرده است.

 

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر بروجرد با بیان اینکه در فصول سرد سال به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی امکان تعمیر، لکهگیری، آسفالت خیابانها و معابر وجود ندارد، متذکر شد: بنا بود در صورت تامین میزان قیر مورد نظر شهرداری بروجرد در فصول بهار و تابستان اقدام به آسفالت، تعمیر و لکه‏گیری بخش‏های آسیب دیده در سطح شهر کند که متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

 

شمسیانفر با اشاره به اینکه شهرداری بروجرد در حال حاضر هیچ‏گونه اعتباری برای خرید قیر مورد نیاز ندارد، بیان داشت: آسفالت برخی خیابان‏ها و کوچه‏های بروجرد بسیار نامناسب است.

 

وی شکایات و مطالبات مردمی در خصوص وضع کنونی آسفالت خیابان‏ها و کوچه‏های این شهر را به حق دانست و اضافه کرد: در صورتی که کار آسفالت و مرمت خیابانهای اصلی، فرعی و کوچه‏های بروجرد انجام نشود، شهروندان بروجردی در فصل زمستان مشکلات زیادی در این زمینه دارند.

 

این مسئول بیان داشت: وضعیت نامناسب آسفالت در شهر بروجرد در شاًن مردم این شهرستان نبوده و نارضایتی آن‏ها را به دنبال دارد.

 

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر بروجرد خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مناسب به شهروندان جزو حقوق آن‏ها است، بنابراین انتظار ما این است در آیندهای نزدیک شاهد تحقق قول استانداری لرستان و مساعدت استاندار لرستان در این خصوص به شهرداری بروجرد باشیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات