فردا /

لرستان خبر: ˈقدرت الله ترابی نژادˈ روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر در جریان سفر هیات دولت به استان لرستان در حوزه شهرستان پلدختر اظهار داشت: بر اساس برنامه هایی که تاکنون مشخص شده است، در جریان سفر دولت تدبیر و امید به استان ، حجت الاسلام والمسلمین ˈمجید انصاریˈ فردا (چهارشنبه) به نمایندگی از رییس جمهور به شهرستان پلدختر سفر خواهند کرد.

لرستان خبر، ترابی نژاد اظهار داشت: نماینده ویژه رییس جمهوری در این سفر از نزدیک مسایل و مشکلات را بررسی و گزارش هایی در خصوص مشکلات شهرستان پلدختر را به رییس جمهور و هیات دولت منعکس خواهد کرد.

 

وی گفت: در این سفر معاون پارلمانی رییس جمهور در صورت آماده بودن نیروگاه برق پلدختر آن را افتتاح و سپس با مردم پلدختر دیدارخواهد کرد.
 

ˈترابی نژادˈ افزود: مردم شهرستان می توانند در جریان سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان لرستان به جای دادن نامه ، مشکلات و درخواست های خود از رییس جمهور را با پیامک 111 اطلاع دهند که اطمینان داشته باشند اینگونه درخواست ها پیگیری می شود.

 

فرماندار پلدختر به نگاه ویژه رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان اشاره و ابراز امیدواری کرد افزود: شهرستان پلدختر نیازمند توجه ویژه دولت تدبیر و امید و در رأس آن دکتر روحانی است، تا بتوان از این وضعیت محرومیت و مشکلات اقتصادی که در شهرستان وجود دارد رهایی یابد که به طور قطع این سفر حامل دستاوردهای مهمی برای توسعه استان و شهرستان پلدختر باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات