معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان عنوان کرد

لرستان خبر: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان ˈ روز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به سفر استانی هیات دولت به لرستان، افزود: مطالبات استان لرستان در حوزه های مختلف از دولت تدبیر و امید از مدت ها پیش مشخص و در قالب برنامه های کارشناسی و دقیق، تهیه و ارائه شده است.

لرستان خبر، شاهرخی با اشاره به سفر معاون اول و معاون اجرایی رییس جمهوری به لرستان، اظهار کرد: این سفرها با هدف بررسی دقیق مسایل و مشکلات، شناسایی قابلیت های موجود و ارائه راهکارهای کارشناسی برای رفع محرومیت ها در این استان انجام شده است.
 

شاهرخی با اشاره به مشکلات مالی و نقدینگی واحدهای صنعتی استان، گفت: به همین منظور در جریان سفرهیات دولت به لرستان، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان و ارائه راهکارهای مشخص برای رفع این مشکل، بحث و بررسی خواهد شد.
 

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه در این سفر کیفیت مصوبات مورد توجه مسوولان استان است، تصریح کرد: در بخش اشتغال و سرمایه گذاری، تصویب طرح ها و مصوبات کارشناسی شده و دارای قابلیت اجرا مورد توجه ویژه دولت و مدیران اجرایی استان قرار دارد.
 

وی با تاکید بر اینکه این سفر براساس رویکردهای محوری دولت و رییس جمهوری برای خدمت رسانی در مناطق محروم و رشد و توسعه استان انجام می شود، افزود: به طور یقین، این سفر خیرات و برکات زیادی را برای استان لرستان در مسیر محرومیت زدایی خواهد داشت.
 

شاهرخی با اشاره به اینکه طی 15 روز گذشته اقدامات موثری در راستای برگزاری هرچه بهتر سفر انجام شده، اظهار کرد: در این مدت ضمن برگزاری جلسات متعدد با حضور استاندار لرستان، مجمع نمایندگان استان با معاونان رییس جمهوری و وزرای دولت، ظرفیت ها، کمبودها و مطالبات اصلی مردم در استان لرستان به خوبی تبیین و تشریح شده است.
 

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: این اقدامات با توجه به سیاست محوری دولت در زمینه انجام سفرهای استانی، منجر به تصویب طرح ها و برنامه های علمی و عملی در راستای رفع مسایل و مشکلات استان در حوزه های مختلف خواهد شد.
 

شاهرخی همچمنین در خصوص برنامه های سفر دو روزه رییس جمهوری به لرستان نیز گفت: این سفر از روز چهارشنبه(فردا) با حضور رییس جمهوری در خرم آباد و سخنرانی در اجتماع عظیم مردم در ورزشگاه تختی شهر آغاز می شود.
 

وی گفت: مراسم استقبال باشکوه از رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید با حضور گسترده و مشتاقانه مردم مومن و ولایی دیار لرستان، در طول مسیر فرودگاه تا مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار خواهد شد.
 

شاهرخی افزود: دیدار با عشایر و روستاییان استان و فعالان بخش اقتصادی، هلدینگهای سرمایهگذاری و سرمایه گذاران بخش خصوصی از دیگر برنامه های رییس جمهوری در سفر استانی به لرستان است.
 

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: دیدار با منتخبین و برگزیدگان اقشار مردم از جمله ایثارگران، روحانیون و فرهیختگان، تشکیل جلسه شورای اداری استان و برگزاری نشست خبری دکتر روحانی با اصحاب رسانه در خصوص دستاوردهای سفر، دیگر برنامه های سفر دو روزه هیات دولت به لرستان است.
 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات