نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

لرستان خبر: نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اجازه داد برخی افراد در فصل تابستان و به بهانه‌های گرم بودن هوا اقدام به پوشیدن لباس‌های نازک و بدن‌نما کنند. وی تصریح کرد: در صورتی که با برخی هنجارشکنی‌ها در این زمینه برخورد قاطعی صورت نگرفته و در این باره اهمال شود، باید منتظر تبعات بعدی آن باشیم.

به گزارش لرستان خبر، بهرام بیرانوند عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد، افزود: بیش از 50 هزار دانش‌آموز در بروجرد وجود دارد که برای اوقات فراغت اینها نیازمند به تدابیر ویژه هستیم.

 

وی اظهار کرد: استفاده از ایام تعطیلات و اوقات فراغت آنان فرصت مغتنمی است، تا بستر لازم برای اجرای برنامه‌های فرهنگی تعبیه شود.

 

نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تابستان را فرصتی مغتنم برای سرمایه‌گذاری روی جمعیت دانش‌آموزی عنوان و تصریح کرد: در این فرصت می‌توان با تشکیل کارگروهی نسبت به برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه به منظور غنی‌سازی تعطیلات دانش‌آموزان اقدام کرد.

 

بیرانوند ادامه داد: در این فصل با توجه به تعطیلی مدارس فضای لازم برای این منظور موجود است که با توجه به استقبال دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها می‌توان فعالیت‌های خوب و منتج به نتیجه‌ای را اجرایی کرد.

 

بیرانوند با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما و حضور گردشگران در بروجرد، تصریح کرد: باید نسبت به برخی هنجارشکنی‌هاو رفتارهای منافی با قانون و عرف در زمینه بدحجابی و پوشش‌های غیر‌متعارف برخورد شود.

 

وی تصریح کرد: در صورتی که با برخی هنجارشکنی‌ها در این زمینه برخورد قاطعی صورت نگرفته و در این باره اهمال شود، باید منتظر تبعات بعدی آن باشیم.

 

نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید اجازه داد برخی افراد در فصل تابستان و به بهانه‌های گرم بودن هوا اقدام به پوشیدن لباس‌های نازک و بدن‌نما کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات