سرپرست فرمانداری بروجرد:

لرستان خبر: سرپرست فرمانداری بروجرد با اشاره به برنامه‌های نظام‌مند و کارشناسانه دشمن در تبلیغات مسموم ماهواره‌ای و اینترنتی، تاکید کرد: آموزش استفاده صحیح از اینترنت به خصوص در بین جوانان که بیشترین آمار استفاده از آن را دارند، در سالم‌سازی جامعه و جلوگیری از تاثیرپذیری و استفاده ناصحیح از آن نقشی انکارناپذیر دارد.

به گزارش لرستان خبر، رضا آریایی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد افزود: برای مقابله با فرهنگ بیگانه و جنگ نرم دشمن نباید تنها به امکانات اعتباری اکتفا کنیم، چرا که تاًمین اعتبارات اصلی‌ترین اولویت در این جبهه از مبارزه نیست.

 

سرپرست فرمانداری بروجرد عنوان داشت: با اتکاء به آموزههای دینی نیز می‌توان به مقابله با تهاجم فرهنگی رفت و اولویت اصلی در این باره را تامین مالی ندانست.

 

وی خاطر‌نشان کرد: عزم ملی به این معنا است که همه آحاد جامعه در زمینه فرهنگ‌سازی صحیح در کشور تلاش داشته باشند، همچنانی که مدیریت جهادی نیز بدین معنا‌ست که با دستان خالی هم می‌توان به جنگ با مشکلات و کاستی‌ها رفت.

 

آریایی اظهار کرد: در بیشتر مواقع نوع رفتار ما موجب الگوگیری و اثرگذاری در افراد می‌شود، بنابراین نباید تنها به گفتار اکتفا کرد، بلکه رفتار مسئولان نیز باید در امتداد گفتار آنان عینیت بخشیده تا موجب الگوگیری صحیح آحاد جامعه به خصوص قشر حساس جوانان و نوجوانان شود.

 

سرپرست فرمانداری بروجرد با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در جامعه در برابر هجمه فرهنگی دشمن، اضافه کرد: داشتن برنامه‌ای جامع و مدون در خصوص آگاه‌سازی خانواده‌ها از اثرات مخرب ماهواره و فعالیت شبکه‌های ضداخلاقی که بنیان خانواده‌ها را هدف گرفته‌اند، الزامی است.

 

وی ادامه داد: همچنین با استفاده از حضور روحانیت و متفکران در مدارس و دانشگاه‌ها می‌توان در پیشبرد اهداف دینی و اسلامی استفاده‌ای بهینه برد.

 

آریایی در ادامه از مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواست همگی خود را در قبال فرهنگ جامعه و مبارزه با جنگ دشمن مسئول دانسته و در این راستا در حد بضاعت دستگاه‌های فرهنگی را یاری رسانند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات