رئیس کمیته امداد شهرستان دورود:

لرستان خبر: رئیس کمیته امداد شهرستان دورود گفت: هدف از برگزاری اردوهای فرهنگی- تربیتی آشنایی نوجوانان و جوانان با زندگی گروهی و ارتقای مهارت‎های اجتماعی از جمله حس مسئولیت‎پذیری، تعاون و همکاری و ارضای نیازها جهت کسب مهارت‎های گوناگون زندگی است.

به گزارش لرستان خبر، اسدالله اسدی صبح امروز در جمع خبرنگاران در دورود اظهار داشت: در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت مددجویان و به منظور گذراندن اوقات فراغت فرزندان مددجویان تحت حمایت به ویژه در فصل تابستان واحد فرهنگی کمیته امداد شهرستان دورود اقدام به برگزاری اردوهای دانشآموزی به صورت منطقهای کرده است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان دورود عنوان داشت: این اردو به صورت منطقهای و به مقصد شهرستان خرمآباد برای 20 نفر از دانش‌آموزان پسر تحت حمایت این شهرستان انجام شده است.

 

این مسئول یادآور شد: اردوهای دانشآموزی برای مددجویان به مدت چهار روز با هزینهای بالغ بر 25 میلیون ریال برگزار شده است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان دورود افزود: جهت آشنایی مددجویان تحت حمایت با فرهنگهای بومی و محلی مناطق مختلف کشور هرساله به ویژه در فصل تابستان اردوهایی به صورت منطقهای و سراسری برای مددجویان و فرزندان آنها به صورت رایگان انجام میشود که این اردوها نقش به سزایی در ارتقاء وضعیت فرهنگی و ایجاد روحیه معنویی آنها دارد.

 

وی متذکر شد: همه ما باید سعی کنیم، به مددجویان کمیته امداد امام کمک کنیم، زیرا این افراد از نیازمندان جامعه هستند و اردوهای فرهنگی میتواند در روحیه آنها تاثیر زیادی داشته باشند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات