امام جمعه پلدختر:

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر اقتدار امروز قوه قضاییه را مرهون شهید بهشتی دانست و گفت: قوه قضاییه با تفکر شهید بهشتی شکل گرفت و مهندسی و فوندانسیون این قوه با تفکر و اندیشه شهید بهشتی بنا شد و این شهید والامقام در راستای تحقق آرمان های اسلام و انقلاب جان خود را نثار کرد.

لرستان خبر، حجت الاسلام ˈعلی محمد لروندˈ روز یکشنبه در دیدار رییس ، قضات و کارکنان دادگستری و شوراهای حل اختلاف شهرستان پلدختر با تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و گرامیداشت سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی و 72 تن افزود:شهید بهشتی معمار دستگاه قضایی اسلامی ایران . که بدون شک نام وی و 72 تن از یاران انقلاب با وفایش انقلاب را بیمه کرد و پرده از چهره نفاق و استکبار کنار زد و نامشان همواره در تارک تاریخ خواهد درخشید .
 

وی اقتدار امروز قوه قضاییه را مرهون شهید بهشتی دانست و گفت: قوه قضاییه با تفکر شهید بهشتی شکل گرفت و مهندسی و فوندانسیون این قوه با تفکر و اندیشه شهید بهشتی بنا شد و این شهید والامقام در راستای تحقق آرمان های اسلام و انقلاب جان خود را نثار کرد.
 

وی با بیان این که خون شهدای هفتم تیر موجب انسجام انقلاب اسلامی شد افزود: هفته قوه قضائیه فرصتی برای معرفی شهید بهشتی به عنوان پرچمدار عدالت است و مبانی قوه قضاییه مرهون زحمات بی شائبه این شهید والامقام است و راهش نیز باید با قوت و قدرت ادامه یابد.
 

حجت الاسلام ˈلروندˈ خاطر نشان کرد: قوه قضاییه پناهگاه و حافظ حقوق اقشار مختلف مردم محسوب می شود بنابراین کارکنان این نهاد باید با اخلاق نیکو و حسن نیت به امور مردم رسیدگی کنند و بزرگترین اقتدار دستگاه قضا احقاق حقوق مردم است.
 

امام جمعه پلدختر قوه قضاییه را یکی از ارکان مهم نظام اسلامی نام برد و گفت: مردم انتظار عدالت از این قوه دارند و تلاش قوه قضاییه باید در جهت پیشگیری از وقوع جرم در جامعه باشد و آسایش و آرامش آحاد مردم با عملکرد قانونمند و منصفانه دستگاه قضایی محقق می شود.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات