رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان:

لرستان خبر: رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با بیان اینکه زیربنای تحولات اجتماعی فرهنگ است، زیرا رونق مباحث اجتماعی با فرهنگ خوب امکان‎پذیر است، اضافه کرد: برخی از کشورها از نظر اقتصادی قطب دنیا محسوب می‎شوند و از نظر فرهنگ متحول هستند.

لرستان خبر، سعید محمدزاده عصر امروز در نشست هماندیشی مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در خرمآباد ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید بهشتی اظهار داشت: شهید بهشتی توانست خدمت بزرگی به جامعه اسلامی و مردم کند که این برای ما افتخاری بزرگ است.

 

وی عنوان داشت: یکی از اهداف دانشگاه علمی کاربردی بررسی شعار سال بوده که در راستای فرمایشهای مقام معظم رهبری انجام گرفته است.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه کشوری مانند سوئیس به لحاظ آب و هوایی چهار ماه از سال آب و هوای خوبی دارد، اما قطب لبنیات دنیا است و متنوعترین لبنیات را دارد، گفت: ما نیز میتوانیم با تکیه بر ظرفیتهای داخلی کشور و توانمندیهای که داریم به قطباقتصاد دنیا تبدیل شویم.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای مهم اخلاقمداری، مسئولیتپذیری، احترام به حقوق شهروندی، عشق به کار، نظمپذیری، اراده به انجام کارهای بزرگ و فعالیتهای گسترده است.

 

این مسئول با بیان اینکه دکتر روحانی در سفر به استان لرستان بیان داشته که انسان باید برای پیشرفت و توسعه جامعه از خود آغاز کند، متذکر شد: همه ما باید به این صحبت رئیس جمهور توجه کنیم و در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است، همه تلاش خود را برای ارتقای فرهنگ دینی و اسلامی به کار گیریم.

 

محمدزاده بیان داشت: خوشبختانه سفر رئیس جمهور به استان لرستان مایه خیر و برکت بوده و امیدواریم با حضور وی و آشنایی از نزدیک با مشکلات استان لرستان برخی از مسائل و موانع لرستان حل شود.

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه همه ما باید تلاش خود را برای عملی شدن شعار سال و تحقق سیاست ‏های مقام معظم رهبری به کار بگیرم، اضافه کرد: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقا و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات