مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان قول داد

لرستان خبر: مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در این نشست قول مساعد داد که هرچه سریعتر اقدامات لازم برای گاز رسانی به روستاهای شمال بروجرد که حدود 20 روستا هستند، انجام شود.

لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمینˈحسن ترابیˈ روزشنبه دردیدار با مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با توجه به سردسیر بودن این منطقه انتظار می رود موانع موجود بر سر راه گازرسانی به روستاهای شمال بروجرد برداشته شود.
 

وی تاکید کرد: اکنون که شرایط مساعد هوا و فصل کاری نیز مناسب است شرکت گاز باید هر چه سریعتر اقدامات لازم برای تسریع در گاز رسانی به روستاهای محور شیروان و محور اراک را انجام دهد تا در فصل سرما ساکنان این روستاها از نعمت گاز برخوردار شوند.
ˈحشمت الله شمس خرم آبادیˈ افزود: لازمه انجام این مهم ایجاد ایستگاه تقلیل فشار است که در آینده نزدیک با خرید زمین مورد نیاز این مهم تحقق خواهد گرفت.
 

وی از تسریع درگازر رسانی به روستاهای محور اراک - بروجرد و نیز ادامه گاز رسانی به روستاهای محور شیروان در این شهرستان خبر داد.
 

وی گفت: سابقه گازرسانی در استان لرستان به 20 سال قبل بر می گردد و در حال حاضر 20 شهر استان از نعمت گاز برخوردار بوده و گازرسانی به دو شهر این استان در دست انجام می باشد.
 

وی ادامه داد: در حال حاضر 387 روستای استان از گاز بهره مند هستند که 48 روستا از این تعداد در سال جاری گازرسانی شده و تا پایان سال جاری تعداد بیشتری از روستاهای استان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات