همزمان با ماه مبارک رمضان /

لرستان خبر: نمایشگاه جشن رمضان از سوی کمیته امداد استان لرستان از شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) با برگزاری مراسم متنوع و مولودی خوانی در خرم آباد افتتاح و تا روز پنج شنبه 26 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

لرستان خبر، به گزارش روز شنبه روابط عمومی کمیته امداد استان لرستان،ˈ مدیرکل کمیته امداد استان لرستانˈ گفت:این نمایشگاه در جهت استفاده هر چه بیشتر از فضای معنوی این ماه و همچنین در راستای تشویق و جذب خیرین و حامی یابی برای ایتام و نمایش دستاوردهای امداد برپا شده است.
 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در 26 غرفه پذیرای مردم این شهرستان است ،افزود : هدف از ایجاد این نمایشگاه اطلاع رسانی از عملکرد امداد در طول سال به مردم و رویکرد امداد به ویژه در زمینه های اشتغال، عمران، فرهنگی، حمایت، اکرام ایتام است .
 

منتظری با بیان اینکه این نمایشگاه در محل محوطه ورودی قلعه فلک الا فلاک برپا شده است، اظهار داشت :این نمایشگاه به منظور جذب اعتماد عمومی واز سوی دیگر اشاعه فرهنگ نوعدوستی و نهادینه شدن فرهنگ انفاق، نیکوکاری، همبستگی اجتماعی، تعاون و همچنین ترغیب و هدایت خیرین، سازمان ها، تشکل های مردمی در راستای کمک به محرومین جامعه می باشد.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات