فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد خبر داد

لرستان خبر: فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد گفت: 16 منطقه آلوده سطح شهرستان شناسایی شده و در کنار پاکسازی‏های انجام شده، کشفیات خوب و قابل قبولی در حوزه‏های مختلف نظیر کشف مشروبات الکلی و قرص‎ها روانگردان، دستگیری سارقان و کیف قاپان و ... صورت گرفته است.

لرستان خبر، علیرضا دلیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون 27 هزار و 352 مورد تماس با مرکز فوریت‏های پلیس 110 انجام شده است که از این میزان 1247 مورد گزارش و خبرهای عملیاتی بوده که منجر به اجرای عملیات انتظامی، کشف و دستگیری متخلفین شده است.

 

وی با بیان اینکه 14 هزار و 19 مورد از تماس‏های تلفنی اخبار کذب مواردی بوده که متخلف از صحنه گریخته است، افزود: با توجه به اینکه موارد رسیده در مرکز فوریت‏های پلیس 110 نیاز به گشت و بررسی موضوع گزارش شده توسط نیروهای این واحد دارد، از شهروندان می‏خواهیم با پرهیز از تماس‏های بی‌مورد و کذب، نیروی انتظامی را در ارائه هر چه بهتر و سریع‏تر وظایف خود یاری کنند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد یادآور شد: 3 هزار و 65 مورد جهت انجام فوریتهای 110 و 7 هزار و 30 مورد مشاوره تلفنی در خصوص موضوع‏های انتظامی توسط کارشناسان این مرکز بررسی شده است.

 

وی با اشاره به آمارهای رضایت بخش و قابل ملاحظه در افزایش کشفیات سرقت از کاهش هفت درصدی سرقت از ابتدای سال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: در کشف سرقت منازل نیز شاهد افزایش 200 درصدی کشفیات هستیم.

 

دلیری اضافه کرد: افزایش 77 درصدی کشف انواع مواد مخدر و کشفیات 100 درصدی در زمینه‏های مشروبات الکلی و کشف سلاح و مهمات غیر مجاز از دیگر افتخارات نیروی انتظامی از ابتدای سال تاکنون بوده است.

 

وی ادامه داد: در حوزه ناوگان خودرویی نیز با در اختیار گرفتن تعدادی خودرو و موتور سیکلت این ناوگان در شهرستان تقویت شده است.

 

این مسئول سامانه تلفنی 197 را مرجعی قوی در بررسی مشکلات و کاستی‏های سطح شهر معرفی و تصریح کرد: این سامانه متاسفانه در شهرستان بروجرد مغفول مانده و رسانه‏های جمعی باید با اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی بیشتر به شهروندان در خصوص تقویت این سامانه ما را یاری کنند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد متذکر شد: بر این اساس شهروندان به عنوان سرمایه‏های عظیم اجتماعی می‏توانند از طریق این سامانه نواقص موجود را مطرح کرده و در جریان عملکرد نیروی انتظامی قرار گیرند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات