مدیر کمیته امداد شهرستان سلسله:

لرستان خبر: مدیر کمیته امداد شهرستان سلسله : در راستای کمک رسانی به ایتام تحت حمایت امداد در ماه مبارک رمضان طرح ضیافت ایتام در روستاهای محروم توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان الشتر در روستای زنگیوند منطقه قلایی برگزار شد.

لرستان خبر، به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان لرستان، در ابتدای این مراسم فلاحی‌راد به ارائه گزارشی در مورد کمک‌ها و عنایات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به ایتام در وجوه مختلف بویژه طرح اطعام ایتام پرداخت و گفت: این ضیافت با حضور فرماندار، بخشدار فیروزآباد، چند تن از مسئولان اداری و ایتام تحت حمایت در مسجد روستای زنگیوند برگزار شد.

 

وی اظهار داشت: در این مراسم هزار و 500 پرس غذای گرم به ارزش 52 میلیون و 935 هزار ریال در میان شرکت کنندگان توزیع شد.

 

این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود از اجرای طرح ثمره طیبه در این شهرستان خبر داد و گفت: مسئول زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان الشتر در پی اجرای طرح ثمره طیبه از سلسله برنامه‌های زکات به یکی از روستاهای شهرستان سلسله مراجعه و اقدام به ثبت پلاک چندین اصله درخت مثمر انگور و گردو کرد.

 

در این برنامه یکی از باغداران این شهرستان گفت: طرح ثمره طیبه باعث پاکی درآمد ما کشاورزان می‌شود که با احیای این فرهنگ در سال‌های اخیر در میان کشاورزان و باغداران منطقه توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) استقبال چشمگیری از این طرح می‌شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات