نایب رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد:

لرستان خبر: نایب رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید همچون گذشته با صراحت بیان و به دور از هر گونه مماشات در رصد و شناسایی مشکلات شهر همت گمارده و در موضوعات مختلف پیگیر پاسخ منطقی مسئولان ذیربط باشند.

لرستان خبر، عباس شمس‌الدینی ظهر امروز در جلسه برگزاری روز خبرنگار در کمیسیون فرهنگی شورای شهر اظهار داشت: نامگذاری 17 مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی مایه مباهات شهرستان بروجرد است.

 

وی خاطرنشان کرد: این شهید عرصه قلم تنها متعلق به شهرستان بروجرد و کشور ایران نیست، بلکه شخصیتی فراملی دارد که در خارج از مرزهای کشور نیز شناخته شده است.

 

این مسئول ادامه داد: بر این اساس در شهرستان بروجرد به عنوان زادگاه آن شهید بزرگوار مراسم تجلیل از شهید صارمی و فعالان عرصه خبر باید به نحو شایسته، در خور آن شهید بزرگوار و افرادی که در کسوت خبرنگاری به جامعه خدمت میکنند، برگزار شود.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد اظهار کرد: شورای اسلامی شهر نیز در راستای رسالت خود در مسائل فرهنگی تجلیل از این خبرنگار شهید و جامعه خبر شهرستان را از وظایف خود می‌داند.

 

شمس‌الدینی اضافه کرد: بر این اساس معتقدیم باید تمام دستگاههای اجرایی در هرچه بهتر برگزار شدن این روز اهتمام بورزند، چراکه برگزاری این مراسم در شهرستان بروجرد به عنوان زادگاه شهید صارمی از اهمیت ویژهای برخوردار است و بازتاب گسترده‌ای دارد.

 

وی با اشاره به سابقه و قدمت دیرینه فرهنگی شهرستان بروجرد بیان داشت: اصحاب رسانه علیرغم برخی کاستیهای موجود در راستای وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی خود خوب عمل کرده و کارنامه قابل قبولی دارند.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد مهمترین رسالت خبرنگاران را اطلاع‌رسانی شفاف و انتقال مشکلات جامعه عنوان کرد.

 

شمس الدینی بیان داشت: اصحاب رسانه با انتقال مسائل موجود در جامعه به مسئولان و تلاش در راستای رفع کاستیهای احتمالی در جهت پیشرفت و سالمسازی جامعه گام بر میدارند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات