رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بروجرد عنوان کرد

لرستان خبر: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: شورای اسلامی شهر بروجرد نیز آمادگی دارد در زمینه‏ های مختلف به خصوص در موضوعات فرهنگی نقش و سهم خود را ادا کرده و آن را وظیفه خود می‎داند.

لرستان خبر، فرزانه کردی عصر امروز در حاشیه جلسه برگزاری روز خبرنگار در کمیسیون فرهنگی شورای شهر در جمع خبرنگاران در بروجرد گفت: خبرنگاری رسالتی مهم است و باید جایگاه این حرفه خطیر در جامعه به طور کامل نهادینه شود. خبرنگاران را چشم و گوش بیدار جامعه برشمرد که در راستای آگاهی‌بخشی و بیان مشکلات جامعه نقش اساسی را ایفا می‌کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: خبرنگاران به دور از هر گونه جهتگیری سیاسی و منفعت شخصی به بیان مشکلات و خواستههای جامعه پرداخته و پیگیر انتظارات مردم از مسئولان هستند.

 

این مسئول با بیان اینکه اصحاب قلم و رسانه وظیفه مهم بصیرت‏افزایی در جامعه با بیان واقعیتها را بر عهده دارند، بیان داشت: در شرایطی که دشمنان با استفاده از شبکههای خبری و نشر اکاذیب در صدد ضربه زدن به نظام و کشور هستند، خبرنگاران باید نسبت به خنثیسازی خدعه دشمن همت گمارند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بروجرد با اشاره به جایگاه مهم رسانه‌ها در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان خاطر نشان کرد: نقد منصفانه مدیران یکی از رسالت‌های خبرنگاران است.

 

کردی عنوان کرد: مراسم بزرگداشت مقام خبرنگار و شهید صارمی باید به  نحو مطلوب و شایسته برگزار شده و این روز مهم به نیکی گرامی داشته شود.

 

وی اضافه کرد: باید برنامهریزی دقیق برای برگزاری شایسته و در خور این روز انجام شده و از ظرفیتهای موجود در شهرستان به این منظور استفاده شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات