مدیر کمیته امداد شهرستان خرم‎آباد خبر داد

لرستان خبر: مدیر کمیته امداد شهرستان خرم‎آباد گفت: یکی از حامیان بومی سرپرستی 200 نفر از ایتام خرم‎آبادی را به مناسبت ماه مبارک رمضان برعهده گرفت. این حامی سرپرستی این ایتام را در قالب طرح اکرام ایتام قبول کرد و مبلغ 400 میلیون ریال به حساب این فرزندان معنوی خود واریز کرده است.

لرستان خبر، علی فلاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرمآباد اظهار داشت: یکی از حامیان بومی لرستانی سرپرستی 200 نفر از ایتام خرمآبادی را به مناسبت ماه مبارک رمضان برعهده گرفت و علاوه بر آن یکی دیگر از خیرین لرستانی 850 پرس غذای نذری، 55 بسته گوشت دو کیلویی به ارزش 85 میلیون ریال بین ایتام و مددجویان منطقه یک شهرستان خرمآباد نیز توزیع کرد.

 

این مسئول یادآور شد: در همین ایام خیر دیگر 55 بسته گوشت دو کیلویی به ارزش 26 میلیون و 400 هزار ریال را در بین ایتام شهرستان خرمآباد توزیع کرد.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان خرمآباد از توزیع تعداد هزار و 320 پرس غذای گرم در میان مردم روزهداران شش روستای منطقه سپید دشت خرمآباد خبر داد و گفت: در این راستا 80 میلیون ریال هزینه شده است.

 

وی همچنین به دیدار با خانوادههای ایتام و بیماران صعبالعلاج با حضور مسئولان ارشد استان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: در یکی از این بازدیدها که توسط مدیر کل کمیته امداد به همراه مدیرکل بنیاد مسکن صورت گرفت، 10 میلیون ریال وجه نقد، وام خود اشتغالی، 10 میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه کولر، یک دستگاه چرخ خیاطی، پرداخت هزینه ایزوگام و تعویض درب حمام و درب اتاق خواب به آن خانواده پرداخت شد.

 

فلاحی تصریح کرد: در دیدار دیگری که فرمانده بسیج ادارات نیز در آن حضور داشت، چهار میلیون ریال به خانواده‌‏های ایتام کمک کرد.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان خرمآباد با اشاره به اینکه در هر کدام از دیدارها مدیران سعی در کمک به خانوادههای نیازمند داشتهاند، اضافه کرد: مدیرصندوق مهر امام رضا(ع) یک دستگاه بخاری گازی، یک دستگاه تلویزیون 21 اینچ،20 میلیون ریال وام کار انگیزی، مبلغی جهت تعمیرات کلی ساختمان و مبلغ دو میلیون ریال وجه نقد و همچنین سرپرستی دو نفر از ایتام را برعهده گرفت.

 

فلاحی اظهار کرد: همه ما باید کمک به ایتام و نیازمندان را در اولویت کاری خود قرار دهیم، بنابراین روز عید فطر میتواند، فرصت مناسبی برای کمک به افراد نیازمند و محروم است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات