ظهر امروز/

به مناسبت درگذشت مادر نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد مراسم یادبود و بزرگداشتی فردا برگزار شد.

 

به گزارش لرستان خبر ظهر امروز با حضور مسئولان استانی مراسم ختم والده حجت الاسلام سید احمد میرعمادیس نماینده محترم ولی فقیه در لرستان در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار شد.

بنابر این گزارش والده مکرمه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد شامگاه چهاردهم شهریورماه سالجاری دارفانی را وداع گفت.

 

مراسم تشییع، تدفین و ختم این فقیده سعیده در روستای آرا در مسیر جاده سمنان - ساری از توابع استان مازندران برگزار شد.

به دنبال درگذشت والده مکرمه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان پیام های تسلیت جداگانه ای از سوی مسئولان ملی و استانی صادر شد.

 

در پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به نماینده ولی فقیه در استان لرستان آمده است: جناب حجة الاسلام آقاي حاج سيّد احمد ميرعمادي(دامت توفيقاته)، درگذشت والده ي ماجده را به جنابعالي و ساير بازماندگان محترم تسليت مي گويم و رحمت و غفران و رضوان الهي را براي ايشان مسألت مي نمايم.

 

همچنین حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و حجت الاسلام سید علی اصغر حجازی از مسئولان دفتر مقام معظم رهبری در پیام مشترکی درگذشت والده مکرمه حجت الاسلام سید احمد میرعمادی را تسلیت گفتند.

 

در این پیام آمده است: جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد میرعمادی(دامت توفیقاته) نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد درگذشت والده مکرمه تان را به جنابعالی و خاندان مصاب تسلیت می گوییم و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای ایشان و صبر و توفیق برای شما مسئلت می نمائیم.

 

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه نیز در پیامی خطاب به حجت الاسلام میرعمادی اظهار داشت: خبر درگذشت والده مکرمه تان موجب تاثر و تالم گردید. بی شک فقدان چنین مادری دلسوز که در دامان خود فرزندانی برومند تربیت نموده است غمی جانکاه و ضایعه ای اسف بار است. اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و همه بستگان تسلیت گفته و برای آن مرحومه غفران و رحمت واسعه الهی و برای حضرتعالی صبر و اجر جزیل را مسالت می نمایم.

 

همچنین پیش از این مجمع نمایندگان استان لرستان نیز با صدور پیامی درگذشت این بانوی مکرمه را تسلیت و برای بازماندگان آرزوی صبر جزیل کردند.

 

هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز با تسلیت این مصیبت به آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و خانواده محترم ایشان، علّو درجات برای این مادر بزرگوار را از درگاه احدیت مسئلت نمود.

 

نمایندگان ولی فقیه در استانهای سمنان و مازندران، حوزه های علمیه استان، ائمه جمعه شهرستانهای مختلف استان، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، دفاتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای استان لرستان، مدیران دستگاههای مختلف اجرایی استان لرستان و ... نیز هر کدام در پیام های جداگانه ای این ضایعه مولمه را به بیت مکرم آیت الله میرعمادی تسلیت عرض کردند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات