25 شهریور تا 25 مهر /

لرستان خبر: معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: جلسه ستاد استقبال‌ از مهر در استان لرستان با ابلاغ طرح کشوری از مهر، شرح وظایف بچه‌های مرتبط با بحث بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها بر اساس شرایط موجود استان و شهرستان‌ها، بومی‌سازی و تشریح شد. پروژه استقبال از مهر از 25 شهریورماه آغاز و تا 25 مهرماه ادامه دارد.

لرستان خبر، سید سعید شاهرخی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر در استان لرستان که با حضور مدیران حوزه‌های آموزش، حمل و نقل، بهداشت و درمان، خدمات و عمران شهری و پلیس راهور برگزار شد، ضمن قدردانی از فعالیت‌های به عمل آمده در حوزه تخصصی دستگاه‌ها همچون پروژه مهر در آموزش و پرورش، شورای آموزش و پرورش در فرمانداری‌ها و کمیسیون‌های دانشجویی و دانش‌آموزی بر ضرورت تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها در راستای ارتقای هم‌افزایی بین بخش خصوصی به منظور بهینه کردن شرایط حضور پرشور و نشاط و امید دانش‌آموزان و دانشجویان تاکید شد.

 

وی در ادامه عنوان داشت: بوی ماه مهر جنبش و تحول خوبی در جامعه ایجاد می‌کند و ضروری است که با این تحول سیمای شهرها با زیباسازی معابر توسط شهرداری‌ها همخوانی داشته باشد.

 

شاهرخی خاطرنشان کرد: در حوزه حمل و نقل بر بکارگیری و ساماندهی سرویس‌های ایاب و ذهاب مدارس و دانشگاه‌ها و اعمال نظارت مستمر بر آنها در حوزه‌های درون و برون شهری، ایمن‌سازی مسیرهای مدارس حاشیه راه‌ها، چهارراه‌ها و مسیرهای روستایی باید در دستور کار دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.

 

معاون استاندار لرستان گفت: روان‌سازی ترافیک و تسهیل رفت‌وآمد به مدارس و دانشگاه‌ها، افزایش فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی به منظور ایمن‌سازی مراکز آموزش در مقابل تهاجم فرهنگی، آگاه‌سازی دانش‌آموزان از تخریب‌ها و آسیب‌های مواد مخدر و روانگردان، توجه ویژه به بهداشت مدارس و مراکز توزیع مواد خوراکی در مدارس باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

پروژه استقبال از مهر از 25 شهریورماه آغاز و تا 25 مهرماه ادامه دارد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات