در سومین روز هفته دفاع مقدس /

لرستان خبر: فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان دورود گفت: اعزام تیم‎های امداد درمانی به مناطق و روستاهای محروم شهرستان یکی از برنامه‏ های سومین روز از هفته دفاع مقدس است.

لرستان خبر، بهمن واقعی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامههای هفته دفاع مقدس در شهرستان دورود، گفت: این طرح با مشارکت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت با اعزام یک تیم کامل امدادی متشکل از دو پزشک، سه پرستار و یک امدادگر به همراه یک دستگاه آمبولانس انجام می شود.

 

وی افزود: تیم امدادی اعزام شده کار معاینه و ویزیت اهالی مناطق محروم شهرستان دورود را به طور رایگان انجام میَ‏دهد.

 

واقعی تصریح کرد: در سومین روز از هفته دفاع مقدس این تیم امدادی در روستاهای راکن اولیا و سفلی حضور داشته و در این روستاها حدود 200 نفر از اهالی را به طور رایگان ویزیت کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان دورود با اشاره به برخی برنامه‏های هفته دفاع مقدس در شهرستان دورود گفت: گردهمایی رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی و برپایی نمایشگاه بزرگ ویژه دفاع مقدس که با بازسازی جبهه‏ های جنگ تحمیلی همراه بود، از برنامه‏های هفته دفاع مقدس در شهرستان دورود است.

 

وی ادامه داد: در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس در شهرستان دورود صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و بسیجیان شهرستان دورود به همراه غبار روبی قبور مطهر شهدا در محل گلزار شهدای شهر دورود برگزار می‏شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات