به مناسبت روز آتش نشان /

لرستان خبر: مسئول سازمان آتش‏نشانی شهرستان بروجرد گفت: نمایشگاه عکس از فعالیت‌های امدادی سازمان آتش نشانی به مناسبت روز آتش نشان در این شهرستان برگزار می‌شود که هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر شهروندان با فعالیت‌ها و عملیات‌های سازمان آتش‌نشانی است.

لرستان خبر، مسعود تقوی صبح امروز در جلسه بررسی برنامه‌های روز آتش‏ نشان در این شهرستان اظهار داشت: صبحگاه مشترک با حضور مسئولان امدادی شهرستان و رژه خودروهای سازمان در سطح شهر از جمله برنامه‌های روز آتش نشان در هفتم مهر ماه است.

 

مسئول سازمان آتش‏ نشانی شهرستان بروجرد تصریح کرد: این رژه نشان‏دهنده نقش غیرقابل انکار این سازمان در نجات جان انسان‌ها است.

 

تقوی عنوان کرد: برگزاری نقاشی کودکان با موضوع روز آتشنشان و اجرای مراسم نورافشانی از دیگر برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی بروجرد است.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر چهار ایستگاه در شهرستان فعال بوده و بیش از 85 نفر نیروی عملیاتی در ایستگاههای سطح شهر فعالیت دارند.

 

مسئول سازمان آتشنشانی شهرستان بروجرد با اشاره به تجهیزات کافی در شهرستان تاکید کرد: با توجه به افزایش آپارتمانسازی در شهرستان بروجرد ایستگاه‌های این شهرستان به یک بالا بر اسنوکر نیاز دارند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات