امروز شنبه /

لرستان خبر: استاندار لرستان با حضور در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد علاوه بر بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان را بررسی و ارزیابی کرد.

لرستان خبر، هوشنگ بازوند در این بازدید گفت: اقدامات دانشگاه در زمینه اجرای طرح تحول سلامت در خور تحسین بوده چراکه در این مدت تحولات عظیمی در این راستا ایجاد شده است.
 

وی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب درمانی به شهروندان اظهار داشت: بسته تحول سلامت فرصت مناسبی برای ارائه هرچه بهتر و ارزان تر خدمات به مردم بوده و کار دولت در این راستا قابل تقدیر است.
 

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز گفت: تمامی بخشهای درمانی و بهداشتی دانشگاه، با اعتبارات تخصیص یافته به دانشگاه از محل هدفمندی یارانه ها و با اجرای برنامه تحول نظام سلامت،بهسازی و بازسازی خواهد شد.
 

کوروش ساکی افزود: کاهش پرداختی هزینه های درمانی مردم به زیر 10 درصد موجب رضایتمندی 80 درصد جامعه هدف شده است.
 

وی اظهار داشت: همچنین در قالب بسته های حمایتی متعددی که نتیجه اجرای برنامه تحول نظام سلامت هستند، وضعیت بهداشت و درمان استان به طرز چشمگیری ارتقا خواهد یافت.
 

وی تصریح کرد: در این راستا تمامی مراکز درمانی و بیمارستانهای استان بهسازی خواهند شد تا مردم شریف لرستان از خدمات شایسته و کامل تری دریافت نمایند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات