در اقدامی خودجوش در کوهدشت /

لرستان خبر: اهالی روستای بره انار کشماهور شهرستان کوهدشت در اقدامی خودجوش و داوطلبانه تعداد 40 عدد دیش و تجهیزات ماهواره را به مسئولین ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان تحویل دادند.

لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمین 'ابراهیم طهماسبی' امام جمعه کوهدشت در این مراسم با اشاره به آسیبهای ماهواره ای گفت: راهکارهای کارشناسانه و استفاده از گزینه های جایگزینی،از اثرات مخرب ماهواره در جامعه جلوگیری می کند.

 

امام جمعه کوهدشت در ادامه ماهواره را از ابزارهای بسیار خطرناک دشمن در تهاجم فرهنگی نام برد و افزود: یکی از دغدغه های اساسی امروز بسیاری از خانواده ها تهاجمی است که از ناحیه شبکه های ماهواره ای شکل گرفته و بدون تردید یکی از اهداف شبکه های ماهواره ای خانواده ها هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ' طهماسبی'ترویج بی بند و باری و بی حجابی در جامعه را از اهداف اصلی جبهه استکبار نام برد و گفت: امروز دشمن با شبکه های مخرب ماهواره ای به دنبال فرو پاشی نظام خانواده و ترویج افکار غربی در بخشهای اخلاقی،سیاسی و اجتماعی و آسیب رساندن به کانون خانواده است و از این راه می خواهد نظام مقدس جمهوری اسلامی را از بین ببرد.

 

امام جمعه کوهدشت در این راستا خواستار برگزاری اینگونه طرحها در سطح جامعه شد تا رفته رفته نفوذ این وسیله نامانوس در فرهنگ اسلامی در بین خانواده ها کمتر شود.

 

سرهنگ عباس آدینه وند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوهدشت گفت: در اجرای طرح فرهنگی مقابله با دجالواره و در راستای اجرای برنامه های بصیرتی و روشنگری ناحیه مقاومت سپاه ، 40 تن از اهالی روستای بره انار کشماهور شهرستان کوهدشت اقدام به تحویل دیشهای ماهواره و تجهیزات آن نمودند.

 

سرهنگ آدینه وند افزود: در این راستا برنامه های دیگری هم در دست اقدام داریم که به امید خدا در آینده رسانه ای خواهد شد.در این رابطه 'درویشی' خیر کوهدشتی هزینه 40 دستگاه مبدل دیجیتال را جهت افرادی که به صورت داوطلبانه ماهواره خود را تحویل داد ند متقبل شدند.

 

این خیر فرهنگی هدف از این اقدام خود را آگاهسازی مردم از تبعات منفی این وسیله مخرب و جلوگیری از هم گسیختگی بنیان خانواده همشهریان و هموطنان ذکر کرد.

 

 روستای بره انار کشماهور در 40 کیلومتری شهر کوهدشت قرار دارد. این اولین بار است که این طرح در سطح شهرستان کوهدشت صورت می گیرد.

 

یکی از اهالی روستا هدف از تحویل تجهیزات ماهواره خود را اطلاع از آثار مخرب ماهواره بر خانواده ذکر کرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات