قائم مقام کمیته امداد شهرستان بروجرد:

لرستان خبر: قائم مقام کمیته امداد شهرستان بروجرد گفت: 70 درصد کمک‌های نقدی شهروندان نیز در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در اختیار مدارس قرار داده می‌شود.

لرستان خبر، محمد پارسا ظهر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های جشن عاطفه‌ها در این شهرستان با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها برای 20 سال متوالی با شعار مهر در انتظار مهر در سراسر کشور برگزار می‌شود، اظهار داشت: جشن عاطفهها هر ساله با بازگشایی مدارس آغاز شده که امسال نیز از تاریخ 16 تا 18 مهرماه برگزار می‌شود.

 

قائم مقام کمیته امداد شهرستان بروجرد با بیان اینکه این برنامه با همکاری صدا و سیما، سازمان بسیج، آموزش و پرورش و مساجد برگزار می‌شود، با اشاره به اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص جشن عاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری در میادین و مراکز پر رفت و آمد شهر نصب می‌شوند.

 

وی با اشاره به اینکه در 16 مهرماه در مدرسه فرشتگان و ایثار شهرستان بروجرد همزمان با کل کشور با حضور مسئولان زنگ عاطفه‌ها نواخته می‌شود، اضافه کرد: اضافه کرد: کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده توسط خود سازمان آموزش و پرورش توزیع می‌شود.

 

پارسا با بیان اینکه 70 درصد کمک‌های نقدی شهروندان نیز در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در اختیار مدارس قرار داده می‌شود، عنوان کرد: جشن عاطفه‌ها در سال گذشته نسبت به سال‌های گذشته رشد 100 درصدی داشته است

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • دیتا پیامک

  خدمات پیام کوتاه دیتا پیامک به تمامی هیات مذهبی که شرایط لازم را برای دریافت سامانه پیام کوتاه بصورت رایگان دارند.جهت اطلاع رسانی به اعضاء و مراسمات هیئت به تمامی هیات مذهبی،مساجد،سایت های ارزشی واگذار می کند .
  جهت ثبت نام به سایت دیتا پیامک به آدرس زیر مراجعه کنید
  Datapayamak.ir

  پشتیبانی
  ۰۹۱۶۵۴۴۹۲۴۰
  ۰۹۱۶۷۴۹۸۰۰۷

نظرات