به مناسبت دهه امامت و کرامت /

لرستان خبر: دبیر ستاد برگزاری دهه امامت ولایت شهرستان بروجرد گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و دهه امامت و کرامت سه مرکز درمانی 24 بعثت، نیروی انتظامی و فرهنگیان به صورت رایگان بیماران را ویزیت می‌کنند.

لرستان خبر، جمشید ابوالفتحی عصر امروز در جلسه بررسی برنامه‌های هفته امامت و ولایت در این شهرستان با بیان اینکه به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم و دهه امامت و کرامت سه مرکز درمانی 24 بعثت، نیروی انتظامی و فرهنگیان به صورت رایگان بیماران را ویزیت می‌کنند، اظهار داشت: بیان و انتقال حقانیت واقع غدیر نقش تأثیر‌گذاری در آشنایی بیش از پیش جوانان با مقوله امامت دارد.

 

دبیر ستاد برگزاری دهه امامت ولایت شهرستان بروجرد با بیان اینکه دهه امامت فرصت مغتنمی برای شناساندن شخصیت والای امیرالمؤمنان علی(ع) به جهانیان است، با اشاره به نامگذاری ایام هفته به مناسبت هفته امامت و ولایت، خاطرنشان کرد: روز یکشنبه 13 مهرماه به مناسبت عید بزرگ قربان و روز نیروی انتظامی به نام توحید، ولایت و اطاعت نامگذاری شده است.

 

وی با بیان اینکه روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز به ترتیب به عنوان ولایت و وحدت امت اسلامی و ولایت، بصیرت و دشمن ستیزی نامگذاری شده‌اند، عنوان کرد: به مناسبت روز جهانی کودک روز چهارشنبه به عنوان ولایت، معرفت و محبت نام گرفته است.

 

ابوالفتحی با اشاره به اینکه روز پنجشنبه ولایت، ایثار و شهادت نام گرفته و روز جمعه نیز به مناسبت ولادت امام هادی (ع) به عنوان ولایت و مردم سالاری دینی نامگذاری شده است، متذکر شد: ولایت و دفاع از مظلومان عنوان روز یکشنبه است.

 

دبیر ستاد برگزاری دهه امامت ولایت شهرستان بروجرد در پایان با بیان اینکه روز دوشنبه نیز به مناسبت عید سعید غدیر به نام غدیر، امامت و ولایت نام گرفته است، بیان کرد: روز سه‌شنبه و آخرین روز از دهه امامت به عنوان ولایت و فرهنگ علوی نامگذاری شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات