مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بروجرد:

لرستان خبر: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه از رانندگان با حوصله و با اخلاق برای سرویس مدارس انتخاب شده، تاکید کرد: سازمان تاکسیرانی در راستای حفظ جان دانش‌آموزان از تاکسی‌های مدل بالا به عنوان سرویس مدارس استفاده کرده است.

لرستان خبر، محمد چاقویی ظهر امروز در دومین روز از هفته ناجا در مراسم تقدیر از رانندگان تاکسی قانون‌مدار در این شهرستان، افزود: صداقت، درستکاری و اهمیت به کار در بسیاری از رانندگان سطح شهر وجود دارد.

 

وی ادامه داد: اغلب رانندگان تاکسی در سرما، گرما و تا پاسی از شب به شهروندان خود خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان بروجرد با اشاره به سرویس مدارس، تصریح کرد: در خصوص سرویس مدارس آموزش قبلی به رانندگان تاکسی ارائه شده و اغلب افرادی هستند که چند سال متوالی این وظیفه را به خوبی انجام داده‌اند.

 

چاقویی بیان داشت: امسال تقاضای مردم در خصوص خودرو تاکسی برای سرویس مدارس بیش از حد پیش‌بینی شده بود و سعی شده، بدون اختلال در سرویس‌دهی درون شهری تعداد مورد نیاز در اختیار مدارس قرار بگیرد.

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان بروجرد اظهار کرد: هدف اصلی سازمان تاکسیرانی بروجرد آرامش خاطر خانواده‌های دانش‌آموزان و ارائه سرویسی مطمئن و راحت در راستای خدمت‌رسانی به آنان است.

 

چاقویی خاطر نشان کرد: بازرسی از سرویس مدارس همه روزه در تایم تحصیلی دانش‌آموزان انجام شده و در راستای رفع مشکلات تلاش می‌شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات