فرمانده نیروی انتظامی بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: باند زمین خواران بروجرد که با نصب پلاکارد بر روی زمین های مسکونی شهر بروجرد ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

لرستان خبر: علیرضا دلیری امروز در جمع خبرگاران در شهرستان بروجرد اظهارکرد: در شش ماهه امسال یک هزار و 15 نفر از شهروندان بروجردی از خدمات رایگان واحدهای مشاوره کلانتری های پلیس بروجرد بهره مند شدند که از این تعداد560 پرونده مصالحه و سازش شده است.

 

وی با اشاره به اینکه مردم برای گرفتن مشاوره و رفع و رجوع کارهای خود از طریق مشاوره بیشتر راغب بوده و علاقمندی آنها به این واحدها بیشتر شده است افزود: بیشترین موضوعات مشاوره در مراکز مشاوره پلیس شهرستان را مشکلات زناشویی، اختلافات خانوادگی و حقوقی است.

 

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد تصریح کرد: بیشتر مشاوره هایی که در مرکز مشاوره کلانتریهای شهرستان انجام می شود بعضی مواقع در عرض چندین جلسه مداوم و با پیگیری های مستمر انجام می شود  تا نتیجه مطلوب به دست آید و مراجعان بتوانند بهره لازم را از این جلسات ببرند

 

دلیری از کشف347 بطرس داروی نیروزا غیر مجاز در بروجرد خبر داد و خاطرنشان کرد: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی در امر تهیه و توزیع داروهای غیر مجاز فعالیت دارد، شناسایی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود : ماموران با تحقیات گسترده و هماهنگی مقام قضائی فرد مورد نظر را در سطح شهر بروجرد شناسایی و دستگیر کرده و در بازرسی از منزل وی 347 بطری داروی  نیروزای غیر مجاز شامل، قرص، شربت، پودر کشف کردند.

 

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد با اشاره به فرد متخلف عنوان کرد: متهم همراه داروهای مکشوفه تحویل مراجع قضایی گردید.

 

دلیری از دستگیری باند زمین خواران 60 میلیارد ریالی در بروجرد خبر داد و بیان کرد: درپی کسب اطلاعاتی مبنی براینکه افرادی ناشناس با نصب پلاکارد بر روی زمین های مسکونی شهر بروجرد اقدام به فروش آنها کرده بودند، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی خاطر نشان کرد: عوامل پلیس آگاهی این شهرستان با بررسی دقیق و کار اطلاعاتی، افرادی را که مبادرت به تصرف اراضی مسکونی کرده بودند مورد شناسایی قرار داده و در این رابطه دو نفر را دستگیر کردند.

 

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد اظهار کرد: بادستگیری و اعتراف متهمان به تصرف عدوان 9 قطعه زمین مسکونی در نقاط مختلف شهر بروجرد به ارزش  60 میلیارد ریال کلاهبردار کشف شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات