گزارش لرستان خبر از محرومیت شهرستان چگنی/

در بین ادارات شهرستان چگنی اداره هلال احمر این شهرستان مورد بی مهری واقع شده و با وجود اهمیت کار این اداره به کانکسی کوچک خلاصه شده است.

به گزارش لرستان خبر هلال احمر یکی از نهادهای امداد رسان می باشد و کار آن از اهمیت ویژه ای در نجات جان انسانها برخوردار است، چه بسا نبود امکانات و تجهیزات کافی در حین اعزام به محل امدادرسانی توسط پرسنل این اداره می تواند منجر به از دست رفتن جان افرادی شود که به کمک نیاز دارند.

در بین ادارات شهرستان چگنی اداره هلال احمر این شهرستان مورد بی مهری واقع شده و با وجود اهمیت کار این اداره به کانکسی کوچک خلاصه شده است.

recovered_jpeg digital camera_684.jpg

recovered_jpeg digital camera_685.jpg

شهرام کاظمی سرپرست هلال احمر شهرستان چگنی در خصوص محل استقرار این اداره گفت: پس از گذشت حدود 5 سال هلال احمر شهرستان چگنی کماکان در کانکسی در حاشیه پارک زیتون شهر سراب دوره مستقر شده است.

وی افزود: حدود 2 سال پیش زمینی جنب کانکس محل استقرار فعلی این اداره در حاشیه پارک زیتون شهر سراب دوره برای احداث ساختمان هلال احمر در نظر گرفته شد ولی به دلیل اینکه زمین در محدوده پارک بود مورد تایید ادارات مربوطه جهت صدور مجوز ساخت قرار نگرفته که با تایید این ادارات احداث ساختمان هلال احمر این شهرستان آغاز می شود.

recovered_jpeg digital camera_686.jpg

recovered_jpeg digital camera_690.jpg

هلال احمر شهرستان چگنی با وجود بودن بر سر مسیر جاده سراب دوره، کوهدشت که جاده ای با پیچهای تند و خطرناک است از امکانات بسیار محدودی برخوردار است که اکثر این امکانات مربوط به ساختمان و تجهیزات می باشد.

شاید بتوان گفت هلال احمر تنها اداره ای در این شهرستان است که داخل کانکسی مستقر می باشد و این در حالیست که کارهای مهم و حیاتی از جمله نجات جان افراد بر عهده این نیروها است.

از مسئولین مربوطه انتظار می رود با توجه و پیگیری کارهای احداث سریعتر ساختمان این اداره کمکی به جامعه هلال احمر شهرستان چگنی و در نهایت مردم و مسافرین این شهرستان کرده باشند.  

 

 

نویسنده : محمد ملکی
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات