فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد:

لرستان خبر: فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد ظهر امروز در همایش پلیس، امنیت اصناف در این شهرستان اظهار کرد: بازارهای سطح شهر باید دارای هویت اسلامی بوده و روح اسلام در آنها جریان داشته باشد.

لرستان خبر، سرهنگ علیرضا دلیری تصریح کرد: اصناف و بازاریان باید با مهربانی و رعایت انصاف با مردم برخورد کرده و علاوه بر پرهیز از گران فروشی و کم فروشی در برخورد با ارباب رجوع جانب ادب اجتماعی را رعایت کنند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه از دیدگاه نیروی انتظامی امنیت اجتماعی و اخلاقی در بازار جریان دارد، خاطر نشان کرد: حفظ امنیت در بازار، نظارت بر حسن اجرای قوانین و هدفمند کردن روابط تجاری و کاری از مهمترین اهداف و وظایف نیروی انتظامی است.

 

دلیری تاکید کرد: بازار به عنوان محیطی که مردم مایحتاج خود را از آن تهیه کرده و همواره در آن رفت و آمد میکنند، باید دارای حریم امن باشد.

 

وی عنوان کرد: بازاریان باید مشکلات ترافیکی و امنیتی خود را با پلیس در میان گذارند، تا با همکاری یکدیگر نسبت به رفع آنها تلاش شود.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه امنیت مولفه پیچیدهای است، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها باید برای ثبات آن در جامعه تلاش کرده و تاًمین آن را وظیفه نهاد و یا ارگان خاصی تلقی نکنند.

 

دلیری یادآور شد: نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت در جامعه و ثبات آن همواره در بازار حضور فعال و موثر دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه با برقراری امنیت در بازارها وقوع جرائم مختلف نظیر انواع سرقتها کاهش چشمگیری مییابد، اضافه کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد این موضوع را در دستور کار قرار داده و تاکنون اقدام به دستگیری چندین باند سرقت کرده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات