دیشب /

لرستان خبر: دیشب با حضور استاندار لرستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی الیگودرز، فرماندار جدید الیگودرز معارفه شد.

لرستان خبر، دیشب با حضور هوشنگ بازوند استاندار لرستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی الیگودرز مراسم معارفه فرماندار جدید الیگودرز برگزار شد.

 

در این مراسم آخرین فرماندار الیگودرز در دولت دهم در لرستان گفت: با وجود اینکه شرایط خاص و ناامنی در خاورمیانه وجود دارد، اما به برکت وجود رهبری کشور ما از امنیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

سید ولی‌الله رضوی‌نژاد ضمن تقدیر از همکاری تمام مدیران گفت: انتظار داریم، مسئولان و مجموعه فرمانداری در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان با فرماندار جدید همکاری خوبی داشته باشند.

 

در این جلسه فرماندار جدید الیگودرز به موقعیت جغرافیایی و ویژه شهرستان اشاره کرد و گفت: در حالی که فاصله شهرداری الیگودرز با خرم‌آباد تنها 10 سال است، اما متاسفانه دچار عقب‌ماندگی شده است.

 

ولی‌الله میرزایی‌اصل افزود: شهرستان الیگودرز شرایط ارتقاء به فرمانداری ویژه را دارد و لازم است، جهت جذب رشته‌های پیراپزشکی و پزشکی در بخش آموزش عالی اقدام شود که این موارد را به صورت جدی پیگیری می‌کنم.

 

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سید ولی‌الله رضوی‌نژاد فرماندار پیشین الیگودرز، ولی‌الله میرزایی‌اصل به عنوان فرماندار جدید الیگودرز معرفی شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات