همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر /

لرستان خبر: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان گفت: اجرای طرح تذکر لسانی به صورت پررنگ‎تر از همیشه توسط ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در هفته امر به معروف و نهی از منکر در لرستان انجام می‏‌شود، این در حالی است که تیم‏ها و افرادی که این طرح را انجام می‏‌دهند، از قبل آموزش‎های لازم را فرا گرفته‎اند.

لرستان خبر، علی پازدار صبح امروز در نشست با خبرنگاران در خرم‏آباد اظهار داشت: با توجه به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه واجب و مهمترین هدف قیام امام حسین(ع) بوده است، همزمان با هفته اول ماه محرم که به نام هفته امر به معروف و نهی از منکر است، برنامه هایی در این جهت برگزار خواهد شد.

 

وی عنوان داشت: فردا در اولین روز از این هفته، اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر با نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم‌‏آباد راس ساعت 10 و 30 دقیقه صبح در بیت نماینده ولی فقیه دیدار می کنند.

 

این مسئول اضافه کرد: همایش امر به معروف و نهی از منکر در لرستان و در سالن جهاد کشاورزی خرم‏آباد با حضور فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر و جمعی از مسئولان استانی برگزار می گردد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان گفت: راهپیمایی بزرگی به منظور تجدید میثاق با حضرت سیدالشهدا پرچمدار امر به معروف و نهی از منکر بعد از نماز جمعه در شهرستان‏های استان برگزار می‏شود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه موضوع امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور و استان برای مردم به خوبی تبیین نشده است، ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان در نظر دارد در این خصوص اتاق فکری با حضور برخی از صاحب‌نظران و نخبگان در این زمینه تشکیل دهد و بحث اجرای بیشتر امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه بررسی کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • علی


    بابا استان به لحاظ امر به معروف مرده بیاید یه سر دورود و خرم آباد رو نگاه کنید
    بروجرد هم که بدتر</b>

نظرات