مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد :

لرستان خبر: مسئول دفتر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بروجرد گفت: همایش گشت‌های تذکر لسانی در بروجرد با اجرای تذکر لسانی در میادین شهر توسط اعضای ستاد برگزار می‌شود.

لرستان خبر، محمد حسین جاویدان‌نیا عصر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار کرد: همایش گشت‌های تذکر لسانی در بروجرد با حضور دبیر و 40 نفر از اعضاء شورای امر به معروف و نهی از منکر در پنجمین روز از هفته امر به معروف و نهی از منکر انجام می‌شود.

 

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد گفت: با کمک شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان در راستای اجرای این همایش، اعضاء این ستاد در میادین سطح شهر اقدام به تذکر لسانی می‌کنند.

 

جاویدان‌نیا تصریح کرد: پر رنگ شدن و تاثیرگذاری عمل به فرایض امر به معروف و نهی از منکر در بین اقشار جامعه‌، جامعه را در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت می‌ دهد.

 

وی با اشاره به نفوذ و رخنه فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب در لایه‌های مختلف جامعه، پیروزی در میدان سخت جنگ نرم فرهنگی را در گرو احیاء و تقویت فرهنگ ملی و دینی دانست.

 

این مسئول عنوان کرد: برای آنکه سخن آمران و ناهیان تأثیرگذار شود، آمران به معروف و ناهیان از منکر خود نیز باید عامل به معروف باشند.

 

جاویدان‌نیا تصریح کرد: رواج استفاده از ماهواره در بین خانواده‌ها یکی از مهمترین عواملی است که به سست شدن بنیه‌های اعتقادی، فرهنگی و اخلاقی در جامعه دامن زده و تهدیدی برای سلامت آن است.

 

وی ادامه داد: باید بیش از پیش خانواده‌ها را به این دشمن خاموش توجه داد، تا از این طریق جلو وقوع بسیاری از کج رفتاری و ناهنجاری‌ها در جامعه گرفته شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات