رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا:

لرستان خبر: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: نیروی انتظامی در راستای مبارزه با سرشبکه‎ها و شبکه‎های سابقه‎دار مواد مخدر همه تلاش خود را به کار گرفته‎ و موفق به دستگیری باند بزرگ فروش و قاچاق مواد مخدر تمساح خلیج شد.

 

به گزارش لرستان خبر، سردار علی مویدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‏آباد گفت: نیروهای انتظامی طی سه تا چهار ماه گذشته موفق شد یک باند بزرگ فروش و قاچاق مواد مخدر را که سر دسته آنها لقب تمساح خلیج را داشت از سمت استانهای جنوبی و جنوب استان فارس دستگیر کند.

 

مویدی افزود: در یک ماه گذشته با رسانه ای کردن دستگیری این قاچاقچی و به کارگیری تمام تلاش خود برای دستگیری باندهای مورد حمایت وی، تاکنون 50 نفر از قاچاقچیان حرفهای و سابقهدار و تعدادی از اتباع خارجی که با این فرد همکاری داشتهاند، دستگیر شدند. با دستگیری اعضای این باند بسیاری از گرههای ما باز شده و شبکههای مهم زیادی نیز شناسایی شدهاند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: با تلاش نیروهای اطلاعاتی و انتظامی ،تمساح خلیج که هر روز با یک چهره خاص و تیپهای متفاوت در جنوب استان فارس رفت و آمد می کرد در دام پلیس افتاد. وی بیش از صدها میلیارد گردش مالی دارد.

 

این مسئول انتظامی از دستگیری یک باند مواد مخدر دیگر در یک عملیات غافلگیرانه در استانهای شرقی و کرمان در روزهای اخیر خبر داد که این باند با راهاندازی درگیری با نیروهای امنیتی، پلیس و سایر نیروهای مسلح، مواد مخدر را داخل کشور وارد کرده بود. در این باند سه نفر کشته شدند که دو تن از آنها برادر بوده اند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات