مسئول دبیرخانه بسیج اقشار سپاه لرستان:

لرستان خبر: مسئول دبیرخانه بسیج اقشار سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: 50 درصد جامعه هدف بسیج را بانوان تشکیل می‌دهند و نقش بسیار مهم و موثری در جامعه دارند.

به گزارش لرستان خبر، کریم زینی‌وند، شامگاه یکشنبه در دیدار با اقشار بسیجی استان اظهار کرد: 79 درصد جامعه را بسیج اقشار تشکیل می دهند که خود شامل 22 قشر تخصصی فعال در زمینه‌های مختلف است.

 

وی افزود: علاوه بر گردان‌های الزهرا و عاشورا، 600 هزار نفر از مردم لرستان عضو بسیج هستند که با توجه به اینکه جمعیت قابل توجهی از استان را تشکیل می‌دهند، فرماندهی 500هزار بسیجی بر عهده بسیج اقشار است.

 

مسئول دبیرخانه بسیج اقشار سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه جامعه هدف بسیج بانوان هستند، عنوان کرد: 50 درصد جامعه هدف بسیج را بانوان تشکیل می‌دهند و نقش بسیار مهم و موثری در جامعه دارند.

 

وی تصریح کرد: بسیج فرهنگیان و کارمندان با 35 هزار و 27 هزار نفر از فعالترین بسیج اقشار استان هستند.
 

مسئول دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر بسیج اقشار استان در این جلسه گفت: 47 هزار نشست روشنگری آسیب های ماهواره با حضور 600 هزار نفر برگزار شده که این نشست ها منجر به تحویل آگاهانه و داوطلبانه 400 دستگاه ماهواره شده است.
 

علی شمشیری با اشاره به حساس نبودن مسئولان به آسیب های ماهواره، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسئولان ادارات نسبت به آسیب های ماهواره ای حساس نشده اند، باید ظرفیت های فرهنگی استان را در این امر خطیر بسیج کرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات