توسط هیئت عشاق الحسین(ع) خرم آباد برگزار شد

مسئول هیئت عشاق الحسین(ع) خرم آباد گفت: در این مراسم که هیئت عشاق الحسین(ع) آن را برگزار گردید از تعدادی از اعضای ستاد مردمی برگزاری مراسم پیاده روی حرم تا حرم که در سالروز شهادت امام رضا(ع) از حرم زیدبن علی(ع) تا حرم امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد تقدیر شد.

به گزارش لرستان خبر ، مراسم تجلیل از برگزارکنندگان پیاده روی حرم تا حرم خرم آباد شامگاه سه شنبه در مسجد امام حسین(ع) سه راهی اسدآبادی خرم آباد برگزار گردید.

 

مسئول هیئت عشاق الحسین(ع) خرم آباد در گفت و گو با لرستان خبر گفت: در این مراسم که هیئت عشاق الحسین(ع) آن را برگزار گردید از تعدادی از اعضای ستاد مردمی برگزاری مراسم پیاده روی حرم تا حرم که در سالروز شهادت امام رضا(ع) از حرم زیدبن علی(ع) تا حرم امامزاده عبدالله(ع)  برگزار  شد تقدیر شد.

 

مسلم رضایی افزود: مکاتبات فراوانی با ادارات و نهادهای دولتی برای برگزاری با شکوه این مراسم انجام شد که خوشبختانه توسط مردم ولایت مدار خرم آبادی استقبال بسیار خوبی از این مراسم به عمل آمد که شاید بسیار بیش از انتظار اولیه ما بود.

 

وی ادامه داد: از هفته ها قبل از برگزاری این مراسم جلسات ستاد مردمی برای برگزاری این مراسم تشکیل و جوانان و نوجوانان هیئت با شور و اشتیاق فراوان مراحل مختلف کار از تبلیغات و هماهنگی با ادارات و ارگان ها تا برگزاری این مراسم را انجام دادند.

 

رضایی با اشاره به تلاش های انجام شده اظهار کرد: بر خود لازم می دانم از همکاری و هماهنگی برخی نهادها با اعضای هیئت برای برگزاری مراسم پیاده روی از جمله ستاد ساماندهی جبهه فرهنگی انقلاب، نیروی هوایی سپاه پاسداران و سازمان اوقاف و امور خیریه تشکر نمایم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • محمدی

  از تلاش شما در انعکاس اخبار هیات های مردمی
  و برنامه های مردمی که هیچ ابزار رسانه ای در اختیار ندارند و فی سبیل الله کار فرهنگی می کنند تقدیر به عمل می آورم
  محمدی - خرم آباد

 • علی

  تقدیر و تشکر ، برنامه بسیار خوبی بود که با همت این عزیزان برگزار شد

 • نورالدین رحمانی

  شاید گفت بهترین حرکت و حماسه مذهبی در خرم آباد در تاریخ خرم آباد رخ داده است یا علی

 • بیرانوند

  خدا وکیلی این برنامه یک حرکت مردمی بود که با تلاش این سربازان گمنام جبهه مقابله با تهاجم فرهنگی انجام شد ،پس چرا به نام برخی مسولین مصادره شد ؟
  رسانه ها باید نقش خور را در بیان واقعیات ایفا کنند

 • سرباز اسلام

  با سلام
  اجرای این برنامه فرهنگی مذهبی توسط جوانان هیاتی خرم آباد با محوریت این هیات در قالب ستاد مردمی نشان از توان بالای این جوانان در اجرای فرامین مقام عظمای ولایت است.
  آقا چه زیبا فرمود : آینده از آن حزب اللهی ها است
  جای تاسف برای مدیرانی که این ها را جلوی دفتر های خود معطل می کنند

 • مجتبی

  سلام هدف ما و همه رفقای هیئتی رضای خدا ست اگه اداره ای یا شخص خاصی سوء استفاده کنه خودش رو ضایع کرده
  مردم آگاهند

 • ناصر

  ادارت وقتی کوچکترین برنامه ای دارند هزاران بنر و تیزر و مصاحبه دارند اگه این برنامه دولتی بود پس عقبه آن کجا بود ؟، اگه دولتی بود پیش بینی نیاز ها با آن همه اامکانات کجا بود؟
  خدا وکیلی از کارهای مردم سوء استفاده نکنید روز حسابی هم هست

نظرات