فرمانده انتظامی خرم‌آباد:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد گفت: مأموران انتظامی خرم آباد موفق به دستگیری 12 سارق و کشف 36 فقره سرقت از آنان شدند.

به گزارش لرستان خبر، حسین نجفی صبح امروز در جمع خبرنگاران در خرم آباد اظهار داشت: مأموران انتظامی گشت های رعد شهرستان خرم آباد در عملیات هایی موفق، 12 سارق را دستگیر کردند.

 

وی افزود: با اطلاع فرماندهی انتظامی شهرستان از وقوع چندین فقره سرقت در خرم آباد، موضوع جهت پیگیری در دستور کار گشت های رعد قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی خرم‌آباد بیان کرد: در پیگیری ها و تلاش های شبانه روزی، این نیروها توانستند 12 سارق را شناسایی و تعدادی اموال مسروقه را از آنان کشف کنند، در این راستا مالباختگان شناسایی شدند.

 

وی تصریح کرد: پس از کسب اجازه از مراجع قضایی و دستگیری متهمان، آنها در بازجویی های انجام شده به 36 فقره سرقت معترف شدند  و مشخص شد بیشتر سرقت های انجام شده، سهل انگاری مالباختگان زمینه سرقت را برای سارقان فراهم کرده است.

 

نجفی خاطر نشان کرد: تعداد 5 دستگاه خودرو مسروقه، مقادیری وسایل منزل و تعدادی لوازم و قطعات خودرو در بررسی ها کشف شد و متهمان جهت سیر مرال قانونی و تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

 

وی با اشاره به سرقت های اتفاق افتاده در زاغه اشاره و بیان کرد: چندین فقره سرقت ترانس برق چاه های کشاورزی در زاغه اتفاق افتاد که موضوه جهت پیگیری در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: در بررسی ها و تحقیقات به عمل آمده سارق شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه خود دستگیر شد.

 

وی افزود: سارق دارای سوابق کیفری بوده و به همراه وسایل کشف شده از وی که برای سرقت مورد استفاده قرار می داد، برای رسیدگی به جرائم و تشکیل پرونده به دستگاه قضایی تحویل داده شد.
 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات