فرمانده انتظامی خرم‌آباد:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: همکاری مردم، وجود عناصر متعهد و مؤمن در نیروی انتظامی خرم آباد و بهره‌وری از تکنولوژی‌های نوین پلیسی از عوامل کسب موفقیت پلیس در افزایش کشفیات بوده است.

به گزارش لرستان خبر، حسین نجفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چهار روز گذشته مأموران نیروی انتظامی در راستای طرح مبارزه با سرقت در خرم آباد موفق شدند، 13 سارق را شناسایی کنند.

 

وی افزود: مأموران با تحقیقات گسترده محل اختفای سارقان را شناسایی و با همکاری دستگاه قضاء اقدام به دستگیری آنها کردند.

 

فرمانده انتظامی خرم آباد عنوان کرد: این سارقان که اقدام به سرقت از منازل، خودرو و سرقت‌های متفرقه می کردند، در چندین عملیات دستگیر و در بازجویی‌ها به 40 فقره سرقت معترف شدند.

 

وی بیان کرد: از این سارقان مقداری اموال مسروقه شامل لوازم خودرو، کیف‌قاپی و موتورسیکلت کشف شد و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

نجفی با اشاره به افزایش کشفیات در یک ماه گذشته در خرم‌آباد، تصریح کرد: آمار کشفیات جرائم مغازه 29 درصد، لوازم خودرو 8 درصد، اماکن خصوصی 300 درصد، اماکن دولتی 100 درصد، کیف‌قاپی 17 درصد، جیب‌بری 100 درصد در یک ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی کشفیات، افزود: همکاری مردم، وجود عناصر متعهد و مؤمن در نیروی انتظامی خرم آباد و بهره‌وری از تکنولوژی‌های نوین پلیسی از عوامل کسب این موفقیت پلیس در کشفیات بوده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات