مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: بیمه‌شدگان و مستمری بگیران با توجه به مشکلات جدی معیشتی و درمانی از هفته آینده از طریق بانک رفاه تسهیلات می‌گیرند.

به گزارش لرستان خبر، سید تقی نوربخش ظهر امروز در جلسه با مدیران اجرایی شهرستان پلدختر با بیان این‌که امام راحل با سخنان گهربار خود در قلوب مردم تأثیرگذار بود اظهار داشت: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را آغاز و رژیم ستم‌شاهی را از صحنه روزگار محو و به زباله‌دان تاریخ انداخت.

 

وی افزود: مجاهدت‌های امام راحل سبب عزت، شرف و توسعه ملی کشور شد و پیروزی انقلاب اسلامی مدیون مجاهدت‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی است.

 

نوربخش گفت: شهرستان پلدختر سمبل دفاع مقدس است که به هویزه ثانی لقب گرفت و این شهر با وجود 80 بار بمباران و تقدیم 312 شهید والامقام خط مقدم جبهه هوایی کشور بود.

 

وی افزود: شهرستان پلدختر به برکت انقلاب اسلامی توسعه خوبی پیداکرده و دینی که مردم این شهرستان به گردن کشور دارند فراتر از این حرف‌ها است و سیاست سازمان تأمین اجتماعی بر این قرار گرفت که برای رفع محرومیت و حداقل کار برای این شهرستان ایجاد مرکز درمانی تأمین اجتماعی است که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: اطمینان کامل دارم سال آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن مرکز درمانی تأمین اجتماعی شهرستان پلدختر هستیم تا خدمات بهتری در بخش درمانی به مردم شهرستان ارائه شود.

 

نوربخش با اشاره به اختصاص تسهیلات به مستمری بگیران افزود: بیمه‌شدگان و مستمری بگیران با توجه به مشکلات معیشتی و درمانی که دارند از هفته آینده از طریق بانک رفاه تسهیلاتی به آن‌ها اختصاص خواهد یافت تا آن‌ها از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

 

وی افزود: هم زمان با دهه فجر 36 طرح تأمین اجتماعی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

 

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور از اعزام گروهی از سازمان تأمین اجتماعی کشور جهت مطالعه و بررسی وضعیت پیشرفت پروژه ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی پلدختر به شهرستان خبر داد و گفت: این گروه مطالعات لازم را در شهرستان جهت سرمایه‌گذاری انجام خواهند داد که امیدواریم این اقدام منتج به نتیجه شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات