فرماندهی انتظامی خرم‌آباد:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفت: با دو هفته تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی، باند شش نفره سرقت منزل دستگیر شدند و این باند سارق منزل در محله قاضی آباد خرم آباد اقدام به سرقت طلا جات و پول نقد ساکنین این محله کرده است .

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ حسین نجفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک باند شش نفره سرقت در قاضی‌آباد خرم‌آباد دستگیر شدند.

 

وی افزود: با دو هفته تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی، باند شش نفره سرقت منزل دستگیر شدند و در حال حاضر به 26 فقره سرقت از منزل اعتراف کرده اند.

 

فرمانده انتظامی خرم آباد عنوان کرد: سارق اصلی دارای سابقه و اتهام کیفری نبوده است، اما وی با از طریق چند سارق سابقه‌دار و با برنامه‌ریزی آنها و با شگردهای خاصی این جرائم را مرتکب شده است.

 

وی تصریح کرد: سارق اصلی ورزشکار بوده و فقر مالی، اعتیاد به مواد‌مخدر صنعتی و دوستی با افراد سابقه‌دار سبب ورود وی به این کار و همکاری با اعضای سابقه‌دار سرقت شده است.

 

نجفی خاطر‌نشان کرد: اعضای باند سرقت این فرد را طعمه قرار داده و با توجه به توان بدنی و ورزشکار بودن از وی برای سرقت منازلی که خود تعیین کرده بودند، استفاده می کردند.

 

وی گفت: این باند سارق منزل در محله قاضی آباد خرم آباد اقدام به سرقت طلا جات و پول نقد ساکنین این محله کرده است .
 

فرمانده انتظامی خرم آباد ضمن هشدار به همشهریان در مورد رعایت نکات لازم در نگهداری اموال و فراهم نکردن شرایط برای اینگونه سرقت ها، افزود: از ابتدای امسال تا کنون 11باند سرقت در استان لرستان منهدم و در این رابطه 50 نفر دستگیر شده است .

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    سلام وخسته نباشید لطفا امنیت رو در منطقه ی علوی و شقایق نیز برقرار کنید.با افتخار به اینکه در کشوری امن زندگی میکنیم از تمامی نیروهای انتظامی خواستاریم به گفته ی خودتون خواب سارقان رو آشفته کنید چون دو ماه میشه که ساکنین این محله ها خواب ندارند و با توجه به تلاش روزانه نیروی اتظامی ودستگیری سارقین هر روز وشب در منطقه ی شقایق سرقت و مزاحمت از طرف سارقین وجود دارد .ممنون.اهالی محله

نظرات