معاون شهرداری بروجرد:

لرستان خبر: معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: شهرداری در راستای استقبال از نوروز تلاش خود را به کار گرفته است.

به گزارش لرستان خبر، احمد عبدی زاده عصر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت: شهرداری در راستای استقبال از نوروز تلاش خود را به کار گرفته است.

 

وی افزود: بخشی از اقدامات برنامه‌ریزی انجام‌شده و مابقی برنامه‌ها تا چند روز قبل از تحویل سال تکمیل می‌شود.

 

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد به‌ضرورت فراهم شدن پارکینگ عمومی برای مسافران نوروزی، عنوان کرد: پارکینگ سعدی و محوطه ساختمان شهرداری بروجرد دو مکان در نظر گرفته‌شده برای استفاده مسافران هستند.

 

وی تصریح کرد: در این راستا باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده شود، بنابراین استفاده از پارکینگ خیابان خرم و نیز پارکینگ استادیوم ولایت به دلیل داشتن امنیت قابل‌قبول می‌تواند در خدمت‌رسانی بهتر به مسافران تأثیر به سزایی داشته باشد.

 

عبدی زاده بیان کرد: ارائه خدمات بهینه و مناسب به مسافران مهم‌ترین هدف ستاد هماهنگی خدمات سفر است ازاین‌رو تلاش و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه ضروری است.

 

بهرام ترکاشوند، مسئول حمل‌ونقل و پایانه‌های بروجرد در این نشست اظهار داشت: شرکت مسافربری بروجرد در راستای خدمت به مسافران آمادگی دارد.

 

وی افزود: برای این منظور دو شرکت مینی‌بوس‌رانی فعالیت برون‌استانی و دو شرکت دیگر فعالیت درون استانی دارند که 50 دستگاه اتوبوس، 250 دستگاه مینی‌بوس و 100 دستگاه سواری پلاک کرایه آماده خدمات‌رسانی به مسافران هستند.

 

مسئول حمل‌ونقل و پایانه‌های بروجرد با تأکید برافزایش تعداد خودپرداز در پایانه بروجرد به سه دستگاه، عنوان کرد: با توجه به حجم بالای ورود مسافران، افزایش دستگاه‌های خودپرداز در پایانه بروجرد ضروری است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات