فرمانده انتظامی بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده انتظامی بروجرد گفت: به دنبال اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در بروجرد، 2 واحد صنفی متخلف و فروشنده مواد مخدر پلمپ، 13 نفر خرده‌فروش موادمخدر و 24 نفر معتاد پرخطر دستگیر شدند.

به گزارش لرستان خبر، علیرضا دلیری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مناطق آلوده شهرستان بروجرد به منظور مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان اجرا شد.

 

وی افزود: در این راستا پلیس نیروی انتظامی با شناسایی افراد خرده‌فروش در سطح شهرستان و روستاها، تعدادی خرده‌فروش و معتاد پرخطر را دستگیر نمود.

 

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در راستای اجرای این طرح، دو نقطه آلوده از شهرستان به طور همزمان تحت پوشش اجرای این طرح قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: به دنبال اجرای طرح دو واحد صنفی متخلف و فروشنده مواد مخدر پلمپ، 13 نفر خرده‌فروش موادمخدر و 24 نفر معتاد پرخطر دستگیر شدند.

 

دلیری ضمن تأکید بر برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان و اخلال‌گران، بیان کرد: 31 دستگاه وسیله نقلیه در این عملیات‌ها توقیف و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

 

وی به دستگیری 18 سارق در بروجرد اشاره و خاطر‌نشان کرد: در 11 روز گذشته نیروی انتظامی در راستای مبارزه با سرقت با استفاده از گشت‌های پنهان و رصد دقیق جرائم اقدام به شناسایی سارقان کرد.

 

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در زمینه سرقت خودرو، لوازم خودرو، سرقت منزل و سرقت‌های متفرقه 18 نفر دستگیر شدند.

 

وی افزود: سارقان با اعتراف به سرقت‌های نظیر یک دستگاه خودرو، 43 فقره سرقت لوازم داخل خودرو، سه دستگاه موتورسیکلت، 24 فقره سرقت متفرقه، پنج فقره منزل، سه فقره مغازه، 6 فقره اماکن، دو فقره کیف‌قاپی و یک فقره احشام، در مجموع 68 فقره سرقت معترف شدند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات