مدیرکل آموزش‌و‌پرورش لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل آموزش‌و‌پرورش لرستان گفت: در طول ایام تعطیلات نوروز 170 هزار و 910 نفر در مکان‌های اسکان استان لرستان پذیرش شدند که از این تعداد 81 هزار و 387 نفر در کمدارس لرستان اسکان‌دهی شدند.

به گزارش لرستان خبر، گودرز کریمیفر عصر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در لرستان که با حضور استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: آموزش‌و‌پرورش استان لرستان در راستای اسکان مسافران نوروزی حائز رتبه دهم کشوری شده است.

 

وی با اشاره به این‌که ستاد اسکان آموزش‌و‌پرورش لرستان در استان‌های غرب کشور رتبه برتر را کسب نموده است، افزود: 450 نفر از عوامل اجرایی آموزش‌و‌پرورش لرستان در ستاد اسکان این نهاد به مسافران نوروزی خدمات‌دهی می‌کنند.

 

مدیر‌کل آموزش‌و‌پرورش لرستان عنوان کرد: در طول ایام تعطیلات نوروز 170 هزار و 910 نفر در مکان‌های اسکان استان لرستان پذیرش شدند که از این تعداد 81 هزار و 387 نفر در کمدارس لرستان اسکان‌دهی شدند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که تعداد نفرات اسکان‌دهی شده در مدارس لرستان در مدت مشابه سال گذشته 60 هزار و 466 نفر بوده، این رقم امسال به رشد 25 درصدی رسیده است.

 

کریمی‌فر بیان کرد: علاوه بر این مدارس، سالنها و نمازخانه‏‌های مدارس را به صورت مقطعی با رعایت حریم‌سازی به دلیل بارش باران در اختیار مسافران نوروزی قرار داده است.

 

وی خاطر‌نشان کرد: توزیع بروشور، چاپ بنر راهنما، برپایی نمایشگاه‏های محلی و ایجاد سامانه پیامکی در همه مدارس اسکان از جمله برنامه‌های اجرا شده در این مدت است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات