در نبود تیم های امدادی؛

محسن حسن نژاد، اهل رامهرمز استان خوزستان و دانشجوی رشته جغرافیا ورودی سال 92 دانشگاه لرستان جمعه، 21 فروردین به دلیل غرق شدن در رودخانه سزار شهرستان خرم آباد جان سپرد.

به گزارش لرستان خبر، حامد خدایاری، مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان در گفت: محسن حسن نژاد، اهل رامهرمز استان خوزستان و دانشجوی رشته جغرافیا ورودی سال 92 دانشگاه لرستان جمعه، 21 فروردین به دلیل غرق شدن در رودخانه سزار شهرستان خرم آباد جان سپرد.

 

وی افزود: این دانشجو به همراه تعدادی از دیگر دوستان دانشجوی خود جهت تفریح به آبشار بیشه شهرستان خرم آباد مراجعه کرده بودند که متاسفانه در هنگام شنا در رودخانه سزار غرق شد و به علت خفگی جان سپرد.

 

مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان ضمن عرض تسلیت به خانواده این دانشجو گفت: مراحل قانونی جهت تحویل جسد این دانشجو به خانواده اش در حال انجام است.

 

خدایاری با اشاره به وجود تفرج گاههای متنوع در استان لرستان تصریح کرد: با توجه به وقوع اتفاقات مشابه طی سالهای گذشته به دانشجویان توصیه می کنیم که در هنگام حضور در تفرج گاهها و تفریح گاههای این استان، مسائل ایمنی را جهت حفظ سلامت و جان خود رعایت کنند.

 

به گزارش لرستان خبر، استان لرستان دارای جاذبه های زیادی است اما متاسفانه به دلیل بی توجهی مسئولان به این جاذبه ها و نبود امنیت سبب فرار گردشگران شده است.

 

این بار اول نیست که دانشجو و یا گردشگری در آبشار  و رودخانه های لرستان جان خود را از دست می دهند و هیچ تیم امدادی هم برای نجات جان مردم در این مکان ها وجود ندارد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات