رئیس کمیته امداد ازنا:

لرستان خبر: رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان ازنا گفت: خیران نیکوکار شهرستان ازنا مبلغ یک میلیون تومان در جهت مراسم اعتکاف مددجویان کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش لرستان خبر، قاسم اسدی ظهر امروز در جلسه زکات شهرستان ازنا اظهار داشت: خیران نیکوکار شهرستان ازنا مبلغ یک میلیون تومان در جهت مراسم اعتکاف مددجویان کمیته امداد کمک کردند.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که این کمک‌ها با تلاش واحد توسعه مشارکت‌های مردمی جمع‌آوری شده است، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب، نیازسنجی درست و اطلاع‌رسانی بیشتر، زمینه اعتمادسازی عممی برای کمک به نیازمندان فراهم شود.

 

رئیس کمیته امداد ازنا عنوان کرد: بخشی از درآمدهای کمیته امداد از طریق جمع‌آوری زکات به دست می‌آید و این درآمدها برای رفع نیاز فقرا و عمران روتاها هزینه می‌شود وتا‌کنون تلاش‌های زیادی در زمینه آشنایی مدم با زکات در شهرستان ازنا انجام شده است.

 

وی بیان کرد: امسال برنامه‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی در زمینه جذب زکات در شهرستان افزایش می‌یابد تا تأثیرگذاری بیشتری در این راستا در جامعه به‌وجود بیاید.

 

اسدی تصریح کرد: در سال گذشته 157 میلیون تومان زکات در شهرستان ازنا جمع‌آوری شده است.

 

وی خاطر‌نشان کرد: حمایت از اقشار ضعیف و نیازمند جامعه رسالت ذاتی کمیته امداد است و باید در کنار زکات واجب نسبت به زکات مستحبی توجه داشت و از این طریق کمیته امداد را در راستای تحقق رسالت ذاتی خود یاری رساند.

 

رئیس کمیته امداد ازنا گفت: اجرای احکام اسلام از مهم‌ترین اهداف انقلاب اسلامی و باید در جهت ترویج این احکام به ویژه زکات، مسئولان امر را یاری داد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات