شهردار بروجرد:

لرستان خبر: شهردار بروجرد گفت: این کاهش درآمد در شهرداری بروجرد سبب تأخیرافتادن در پرداخت حقوق کارکنان این نهاد شده است.

به گزارش لرستان خبر، منوچهر یوسفی عصر امروز در دیدار با کارکنان و کارگران شهرداری این شهرستان اظهار داشت: بیش از 90 درصد نیروهای شهرداری کارگران هستند که در بخش‌های خدماتی و عمرانی فعالیت می‌کنند.

 

وی با شاره به این‌که کمتر از 10 درصد نیروهای شهرداری را کارمندان تشکیل می‌دهند، افزود: شهرداری بزرگترین نهاد کارگرپذیر در کشور است و کارگران شهرداری همواره با داشتن کمترین توقع، بیشترین خدمات را ارائه داده‌اند.

 

شهردار بروجرد ضمن تأکید بر همت بالای کارگران در تحقق شهرداری، عنوان کرد: شهرداری بروجرد در ماه‌های گذشته در راستای آسفالت و بهسازی 11 کیلومتر از محور کمربندی بروجرد، رنگ آمیزی و زیباسازی جداول و دیوارهای شهر تلاش کرده است.

 

وی تصریح کرد: نصب 72 هزار جدول در محور بروجرد به اراک، نصب آبنما در میادین و بلوارهای این شهرستان، خرید و کاشت بیش از 20 میلیون بوته گل از دیگر خدمات ارائه شده توسط شهرداری بروجرد بوده است.

 

یوسفی بیان کرد: با توجه به این‌که مسافران زیادی از شهرستان بروجرد عبور می‌کنند و این شهرستان به عنوان پیشانی لرستان محسوب می‌شود، بنابراین در راستای رفع مشکلات و نواقص میادین ورودی شهر بروجرد باید بیش از گذشته تلاش شود.

 

وی خاطر‌نشان کرد: بودجه در نظرگرفته شده برای شهرداری بروجرد در سال جاری شش میلیارد تومان است که چهار میلیارد تومان از آن صرف حقوق کارکنان شهرداری می‌شود.

 

شهردار بروجرد گفت: با وجود این‌که شهرداری بروجرد با کمبود شدید درآمد مواجه شده است، میزان درآمد این نهاد در یک ماه گذشته 800 میلیون تومان و کمتر از میزان تعریف شده برای این نهاد است.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که کاهش درآمد شهرداری این نهاد را از دسترسی به اهداف کلان خود بازنمی‌دارد، افزود: این کاهش درآمد در شهرداری بروجرد سبب تأخیرافتادن در پرداخت حقوق کارکنان این نهاد شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات