رئیس کمیته امداد الیگودرز:

لرستان خبر: رئیس کمیته امداد الیگودرز گفت: یک خیر تهرانی هشت میلیون و 100 هزار تومان برای جهیزیه نوعروسان سادات اهدا کرد.

به گزارش لرستان خبر، علیرضا حاجیعلی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک خیر تهرانی هشت میلیون و 100 هزار تومان برای جهیزیه نوعروسان سادات اهدا کرد.

 

وی افزود: این میزان هدیه که با پیگیری طرح اکرام منطقه دو الیگودرز و تعامل با خیر مقیم تهران انجام شد، به حساب چهار نوعروس واریز شد.

 

رئیس کمیته امداد الیگودرز عنوان کرد: امسال همزمان با میلاد امام جواد (ع) تا میلاد امام امیرالمومنین علی (ع)  و ایام اعتکاف، کمک‌های خیران و حامیان توسط پایگاه‌های کمیته امداد الیگودرز جمع‌آوری می‌شود.

 

وی تصریح کرد: یکی از خیران الیگودرزی تعداد 133 قلم لوازم خانگی را برای جهیزیه افراد نیازمند و با ارزش 20 میلیون تومان به مرکز نیکوکاری محله فرهنگیان اهدا کرده است.

 

حاجیعلی بیان کرد: کمیته امداد الیگودرز با اجرای طرح‌های اکرام و محسنین در راستای استفاده از مشارکت مردمی برای کمک به نیازمندان تلاش می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: در طرح محسنین تلاش می‌شود در راستای بهره‌گیری از کمک‌های خیران برای فرزندان خانواده‌های نیازمند کمک و حامی جذب شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات