گزارش تصویری –تشریحی؛

هتل صخره ای خرم آباد از جمله پروژه هایی است که شهروندان خرم آبادی سال هاست در انتظار بهره برداری از آن هستند و هر چند سال یک بار تلاش ها برای ساخت این هتل قوت گرفته و مسئولان قولهایی می دهند اما پس از مدت کوتاهی دوباره تعطیلی دامنگیر این پروژه می شود.

به گزارش لرستان خبر، هتل صخره ای خرم آباد از جمله پروژه هایی است که شهروندان خرم آبادی سال هاست در انتظار بهره برداری از آن هستند و هر چند سال یک بار تلاش ها برای ساخت این هتل قوت گرفته و مسئولان قولهایی می دهند اما پس از مدت کوتاهی دوباره تعطیلی دامنگیر این پروژه می شود.

 

 

 

در جدیدترین اقدام تابلوی روزشمار افتتاح این پروژه عدد 126 را نشان می دهد و پیمانکار این پروژه اظهار امیدواری کرد که تا پایان بهار این هتل به ایستگاه افتتاح و بهره برداری برسد. اما مشخص نکرده که این بهره برداری از نوع بهره برداری دیگر پروژه های استان است که در طول سال چند بار به بهره برداری می رسد ولی امکان استفاده ندارد یا اینکه نه به معنای واقعی هم سخت افزاری و هم از تجهیز قسمت های درون این هتل چند میلیاردی به بهره برداری می رسد

 

 

 

هتل صخرهای خرمآباد حدود 16سال قرار است در مساحت  7 هزار و 800 متر مربع و در رنج هتلهای 5 ستاره بینالمللی در هفت طبقه، که سه طبقه اول آن به رستوران، تالار، استخر، سونا، جکوزی و سالن کنفرانس تعلق دارد و چهار طبقه فوقانی آن به اتاقها و سوئیتهای اقامتی اختصاص داده شده ساخته شود.

 

 

 

 

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از هزینه 90 میلیاردی این پروژه خبر داد و گفت:  تاکنون در این پروژه 90 میلیارد ریال  هزینه شده  که 40 میلیارد ریال آن سرمایه بخش خصوصی و 50 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی است و با آغاز بهکار آن زمینه اشتغال مستقیم 234 نفر فراهم میشود.

 

 

 

نکته جالب این است که علیرغم وعده داده شده برای افتتاح این هتل و روند پیشرفتی که تاکنون دارد بعید است این هتل در این زمان تکمیل شود و با توجه به روند کنونی آیا پیمانکار می تواند به وعده خود عمل کند، باید منتظر ماند تا این زمان سپری شود و سرانجام کار را دید.   

 

DSC_0159

DSC_0151

DSC_0081

DSC_0148

DSC_0157

DSC_0152

DSC_0070

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • خبرنگار مستقل

    به اطلاع می رساند به علت ناتوانی مجری هتل در ساخت آن بان صنعت و معدن اجراییه صادر نموده که آگهی آن در روزنامه کار وکارگر هفتم اردیبهشت چاپ شده و سایت یافته آن منتشر کرده لطفا در راستای خبررسانی مستقل و شرافتمندانه آن را منعکس نمایید

نظرات