امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: با توجه به کمبود نیروی که در این سازمان احساس می‌شود، در صورت انجام استخدام باید افراد داوطلب کارآزموده در این سازمان به‌کارگیری شوند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی ظهر امروز در دیدار کارکنان، امدادگران و اعضای جمعیت هلال‌احمر بروجرد اظهار داشت: دین اسلام در 1400 سال قبل تعاون و همکاری را پایه‌گذاری نموده است.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که مبنای پایه‌گذاری هلال‌احمر بر اساس آیه دوم سوره مائده است، افزود: بی‌غرضی، انسانیت و یگانگی از جمله اصول هفت‌گانه جمعیت هلال‌احمر هستند که بر اساس آیه دوم سوره مبارکه مائده استخراج شده است.

 

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: امدادگران هلال‌احمر در تمامی حوادث و صحنه‌ها از جمله دوران دفاع مقدس و در جنگ تحمیلی حضوری پررنگ داشتند و صدها شهید، جانباز و ایثارگر را در ایم مسیر تقدیم ایران اسلامی نمودند.

 

وی به خدمات این سازمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: این نهاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه‌های جذب نیروی داوطلب، ارایه خدمات حمایتی، درمانی، دارویی و کمک های نقدی فعالیت داشته است.

 

ترابی بیان کرد: ارائه تجهیزات پزشکی، کمک به ازدواج ساده، ارائه وام‌های خودکفایی و نیز فراهم نمودن زمینه اشتغال‌زایی از دیگر خدمات سازمان هلال‌احمر پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
 

 

وی ضمن تأکید بر این‌که خدمات ارائه شده در راستای وظایف سازمانی هلال‌احمر قابل‌قبول بوده است، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود نیروی که در این سازمان احساس می‌شود، در صورت انجام استخدام باید افراد داوطلب کارآزموده در این سازمان به‌کارگیری شوند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات