مدیرکل راه و شهرسازی لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: با توجه به روند مطلوب تکمیل پروژه مسکن مهر، تلاش می‌شود تا پایان امسال و سال آینده پرونده این طرح به طور کامل بسته شود.

به گزارش لرستان خبر، شهرام ملکی عصر امروز در جلسه شورای مسکن مهر استان لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال 16 هزار واحد مسکن مهر در لرستان تکمیل و تحویل می‌شود.

 

وی با اشاره به این‌که 19 هزار و 710 واحد از مسکن‌های مهر لرستان به اتمام نرسیده است، افزود: تعداد واحدهای مسکن مهر لرستاان از ابتدای شروع این طرح بیش از 45 هزار و 864 واحد مسکن مهر بوده است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان عنوان کرد: از این تعداد 16 هزار و 539 واحد در سال 92 و 9 هزار و 615 واحد از طرح مسکن مهر در سال 93 تحویل متقاضیان شده است.

 

وی با اشاره به این‌که سهم آورده دولت و متقاضی برای هر واحد مسکن مهر بیش از 40 میلیون تومان است، تصریح کرد: با توجه به روند مطلوب تکمیل پروژه مسکن مهر، تلاش می‌شود تا پایان امسال و سال آینده پرونده این طرح به طور کامل بسته شود.

 

ملکی با اشاره به تلاش برای رفع مشکلات نصب آسانسور در واحدهای مسکن مهر بودن آسانسور، بیان کرد: واحدهایی که در الیگودرز و پلدختر افتتاح شده‌اند تا‌کنون آسانسور نداشته‌اند اما تمامی واحدهای سه‌جانبه و واحدهای احداث شده توسط تعاونی‌ها در استان تا 99 درصد دارای آسانسور هستند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات