مدیرعامل مخابرات لرستان:

لرستان خبر: مدیرعامل مخابرات استان لرستان گفت: تلاش می‌شود پهنای باند اینترنت را در جهت بهبود کیفیت و سرعت اینترنت افزایش دهیم اما درصوتی که تجهیزات به کار رفته در شبکه‌های ارتباطی دارای زیان برای مردم و سلامتی باشد، به‌هیچ‌وجه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

به گزارش لرستان خبر، هومان محمودی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان ضمن تبریک 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات اظهار داشت: در 204 روستای استان لرستان علاوه بر تمامی شهرهای استان خدمات اینترنتی به مشترکان ارائه می‌شود.

 

وی با اشاره به کاهش سطح درآمدی مخابرات از طریق تلفن ثابت، افزود: با وجود هزینه کمتر تلفن ثابت نسبت به تلفن همراه، اما به دلیل استفاده بیشتر افراد از تلفن همراه، از تلفن ثابت بهره‌برداری کمتری می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با اشاره به خدمات‌رسانی سامانه 2020 مخابرات به مشترکان، عنوان کرد: راه‌اندازی شش سایت تلفن همراه در نقاط کور استان در دستور کار مخابرات قرار دارد که سه میلیارد تومان برای اجرای این طرح‌ها اختصاص یافته است.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که سالانه تجهیزات جدیدی در زمینه تلفن ثایت و همراه در اختیار استان‌ها قرار می‌گیرد که بر اسا برنامه‌ریزی‌ها و نیازمندی‌های اعلام شده این تجهیزات در اختیار استان لرستان قرار می‌گیرد.

 

محمودی خدمات اینترنتی را از اولویت‌های وزارت ارتباطات و مخابرات لرستان اعلام و بیان کرد: با توجه به این‌که خدمات اینترنتی ارائه شده در لرستان 16 هزار پرت است اما تا‌کنون تنها پنج هزار پرت از آن فعال هستند.

 

وی با اشاره بر لزوم کیفیت مناسب اینترنت، خاطرنشان کرد: با وجود این‌که اینترنت‌رسانی در روستاها سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود، بنابراین توجه به کیفی‌سازی این مقوله امری مهم است و تلاش می‌شود که مشکلات موجود در این زمینه در استان برطرف شود.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با اشاره به افزایش پهنای باند اینترنت، گفت: تلاش می‌شود پهنای باند اینترنت را در جهت بهبود کیفیت و سرعت اینترنت افزایش دهیم اما درصوتی که تجهیزات به کار رفته در شبکه‌های ارتباطی دارای زیان برای مردم و سلامتی باشد، به‌هیچ‌وجه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

 

وی افزود: با همکاری دستگاه‌های مربوطه میزان سرقت کابل‌های مخابرات نسبت به گذشته کاهش یافته، علاوه بر این شرکت مخابرات در نظر دارد شبکه‌های جدیدی را ایجاد کند که سبب افزایش کیفیت خدمات و کاهش میزان سرقت کابل‌ها می‌شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات