مدیرکل زندان‌های لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل زندان‌های استان لرستان گفت: این انجمن 450 خانواده زندانیان را تحت حمایت و کمک خود قرار داده است، علاوه بر این از 50 خانواده زندانیان در سال گذشته بازدید شده و سبد کالا و لوازم‌التحریر در اختیار 200 خانواده قرار داده شده است.

به گزارش لرستان خبر، محمدعلی محمدی عصر امروز در مراسم روز ملی حمایت از خانواده زندانیان در خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به این‌که خانواده‌های زندانیان ناخواسته گرفتار شده‌اند، در صورت توجه به قابلیت‌های آن‌ها مشخص می شود که آن‌ها می‌توانند افرادی تأثیرگذار در جامعه باشند.

 

وی افزود: در راستای رفع مشکلات خانواده‌های زندانیان نیاز به عزم ملی است و در این زمینه باید تمامی دستگاه‌ها کمک کنند و برای توانمندسازی این خانواده‌ها برنامه‌ریزی شود.

 

مدیرکل زندان‌های استان لرستان عنوان کرد: با توجه به این‌که هر فردی که وارد زندان می‌شود، مطرود شده از جامعه نیست بنابراین سازمان زندان‌ها تلاش می‌کند تا چنین فردی را به جامعه برگرداند.

 

وی تصریح کرد: سازمان زندان‌ها در راستای بالندگی خانواده‌های زندانیان تلاش می‌کند که در این راه انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان نیز کمک‌های خوبی را انجام داده است.

 

محمدی به فعالیت‌های انجمن حمایت از زندانیان اشاره و بیان کرد: این انجمن 450 خانواده زندانیان را تحت حمایت و کمک خود قرار داده است، علاوه بر این از 50 خانواده زندانیان در سال گذشته بازدید شده و سبد کالا و لوازم‌التحریر در اختیار 200 خانواده قرار داده شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: 871 خانواده زندانیان نیز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفتند که در این راستا 764 میلیون و 500 هزار تومان به این خانواده کمک معیشتی شده و 93 وام اشتغال‌زایی توسط کمیته امداد در اختیاز آن‌ها قرار گرفته است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات