رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد:

لرستان خبر: رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: : با توجه به این‌که ساماندهی خودروها به منزله دریافت اطلاعات راننده و خودرو و ثبت در سازمان است، تاکنون 4 هزار دستگاه وانت‌بار شناسایی و 2 هزار و 500 دستگاه ساماندهی شده‌اند.

به گزارش لرستان خبر، حسن غیاثوند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: نرخ جدید کرایه تاکسی در روزهای آینده در شواری اسلامی  شهر بررسی شده و جهت تصویب نهایی به کمیسیون تلفیق فرمانداری ارجاع می‌شود.

 

وی با اشاره به اعلام نرخ مصوب کرایه پس از 10 روز به تاکسیرانی، افزود: با توجه به مشاهده برخی تخلفات از سوی برخی رانندگان مبنی بر افزایش خودسرانه کرایه، این افراد از سوی بازرسان شناسایی و با آن‌ها برخورد شده است.

 

رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد عنوان کرد: با وجود این‌که در سال گذشته 10 هزار تاکسی فرسوده توسط سازمان حمل و نقل سوخت کشور و اتحادیه تاکسیرانی در کشور تعویض شدند اما این طرح در شهرهای کوچک اجرایی نشده است.

 

وی از تعویض خودروهای فرسوده شهرستان بروجرد در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر 1700 دستگاه تاکسی در شهرستان بروجرد تردد می‌کنند.

 

غیاثوند بیان کرد: 500 تاکسی فرسوده در شهرستان بروجرد فعالیت می‌کنند که غالب آن‌ها پیکان هستند و پیگیری‌ها برای تعویض آن‌ها ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس پیگیری‌های انجام شده با سازمان میادین میوه و تره‌بار، در آینده‌ای نزدیک وانت‌بارها در بروجرد ساماندهی می‌شوند.

 

رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: با توجه به این‌که ساماندهی خودروها به منزله دریافت اطلاعات راننده و خودرو و ثبت در سازمان است، تاکنون چهار هزار دستگاه وانت‌بار شناسایی و دو هزار و 500 دستگاه ساماندهی شده‌اند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات